Otázka 36717

Odpovědi na vaše otázky:

prosím hledám odpověd jaký je rozdíl mezi Wobenzymem a ArthroStop Rapid a Proenziuž se na to někdo ptal,ale nemůžu to nějak najít,děkuji moc předem za odpověd

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.


Nejdříve k rozdílům - Wobenzyme je lék na záněty, otoky a poruchy imunity. Jedná se o složení na bázi enzymů. Používá se hlavně pro zkrácení doby léčby, např. o operacích, hojení ran, dlouhodobé poruchy imunitního systému. Více informací obdržíte od výrobce Wobenzymu (nejedná se o náš výrobek).


Proenzi 3+ je doplněk stravy pro kloubní výživu. Obsahuje základní stavební složky kloubu -  glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM® a nyní i ExPur complex, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C. 
Je doporučován při zvýšené zátěži nosných kloubů (těžká fyzická práce, sport, nadváha), ulevuje od bolesti kloubů, pomáhá k regeneraci.
Litujeme, ArthroStop RAPID se již nevyrábí.


Jedná se tedy o dva úplně různé výrobky. Záleží jaké zdravotní komplikace potřebujete řešit.


Více informací v závisloti na Vašem zdravotním stavu, Vám rádi poskytneme na bezplatné zákaznické lince 800 141 141 v pracovní dny v době 7-17 hod.


S pozdravem a přáním hezkého dne,


Markéta Skalková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.