Otázka 36716

Odpovědi na vaše otázky:

Dobry den,Jiz od 19 let jsem brala Anavenol.pred dvema lety ho prestali vyrabet a adekvatni nahrada neni.Hrozne moc me otekaji nohy,zanet zil uz nemam.na zilnim vysetreni nic zjisteno nebylo.ale po dlouhem sezeni v buse nebo chuzi mam nohy jako dzbany...je to velice neprijemne

Dobrý den,

 

vzhledem k Vámi popisovaným obtížím by bylo nejvhodnější, pokud byste navštívila co nejdříve Vašeho praktického lékaře. Otoky dolních končetin v té míře, kterou popisujete, mohou souviset s vysokým krevním tlakem eventuálně i s jiným onemocněním. Na to Vám Anavenol či jiné žilní preparáty nepomohou.

 

S pozdravem,

 

ROMANA SKÁLOVÁ, MUDr.

Romana Skálová

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč