Otázka 36696

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, prosím Vás o odpověď. Proč nenabízíte Bellasin+40. Dlouhodobě byl v nabídce a nyní je dočasně vyprodán, nebo ho již nebudete nabízet k prodeji. Děkuji. A.Trčková

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Výrobek Bellasin 40+ bude nadále v prodeji pouze v lékárnách, viz. důvod níže:

S platností od 1.5.2015 dochází u následujících značek Lipoxal, Bellasin, Decolen a Folixil ke změně distributora, a to ze společnosti Walmark a.s. na společnost Salutem Pharma s.r.o. Společnost Salutem Pharma s.r.o. bude plně zodpovědná za podporu a prodej zmíněných značek na trzích ČR a SK.

Důvodem této změny je fakt, že spol. Walmark přehodnocuje své portfolio a v rámci své strategie se bude zaměřovat na jiné kategorie, než ve kterých jsou zastoupeny výše uvedené výrobky. Tyto výrobky se nadále vyrábí ve spol. Walmark.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková