Otázka 36657

Odpovědi na vaše otázky:

V Katalogu produktů jsem si vybrala Lipoxal xtremeale při rychlé objednávce na netu jsem jej mezi produkty nenašla. Už není,nebo teprve bude ?

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Litujeme, výrobek již nemáme v našem sortimentu.

S platností od 1.5.2015 dochází u následujících značek Lipoxal, Bellasin, Decolen a Folixil ke změně distributora, a to ze společnosti Walmark a.s. na společnost Salutem Pharma s.r.o. Společnost Salutem Pharma s.r.o. bude plně zodpovědná za podporu a prodej zmíněných značek na trzích ČR a SK.

Důvodem této změny je fakt, že spol. Walmark přehodnocuje své portfolio a v rámci své strategie se bude zaměřovat na jiné kategorie, než ve kterých jsou zastoupeny výše uvedené výrobky.

Tyto výrobky se nadále vyrábí ve spol. Walmark.

Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková

ShopRoku 2016

Hledej

Nákupní košík
Zaregistrovat se

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
Po-Pá: 7:00 - 17:00

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.