Otázka 26205

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,za léta, kdy nakupuji výrobky Walmark jsem nashromáždila množství kódů, které bych nyní ráda zúročila. Sdělte mi, prosím, zda existuje nějaký množstevní limit na zasílání těchto kódů.Děkuji za odpověď.L.Maršíková

Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Množství Wk je upraveno ve Stanovách Klubu zdraví Walmark bod 2.9. a to takto:

Společnost Walmark, a.s. si vyhrazuje právo požadovat po členovi Klubu zdraví Walmark doklad o zakoupení většího množství produktů, pokud čárové kódy z nich uplatňuje ve věrnostním programu KZW nenakoupil v zásilkové službě Klubu zdraví Walmark. Větším množství se rozumí čárové kódy v hodnotě vyšší než 500 Wk, zaslané jednorázově a/nebo vykazující známky hromadného odběru, nákupu či jiného získání produktů. Každý takový případ je řešen individuálně.

Čárové kódy nám prosím zašlete. Pokud to bude nutné, kontaktuji Vás. Každý případ řeším individuálně, po dohodě s klientem.

S přáním hezkého dne,

Markéta Skalková