Otázka 26062

Odpovědi na vaše otázky:

Přidat reakci na tento příspěvekchlorella Martina 19.11.2014 20:48:35Dobrý den,zkoušela jsem brát chlorellu asi 2-3 týdny a měla jsem silné průjmy a bolelo mě břicho tak jsem ji vysadila,neberu ji skoro měsíc,ale průjmy pokračují dál,zkoušela jsem je zastavit imodiem i ercefurylem a stejně jsem se průjmu nezbavila.Čím to může být způsobeno,jak dlouho po užívání chlorella působí a je možné aby ty průjmy nastartovalla?

Dobrý den,

Chlorela nemá vyvolát průjmy ani bolesti břicha. Součásti detoxikace, kterou Chlorela nabízí, není čištění organismu "průjmy"! Pokud se objeví po požití Chlorely bolesti břicha nebo i průjmy, je nutné okamžitě dávku snížit na polovinu. Pokud potíže přestanou po nasazení této "poloviční" dávky, možno v Chlorele pokračovat. Pokud ani po snížených dávkách potíže přetrvávají, Chlorelu je nutné okamžitě vysadit. Některří lidé, kteří trpí na alergii (je jedno na co, ale mají alergický terén) mohou takto na Chlorelu všeobecně reagovat. Je to způsobeno tím, že tato sladkovodní řasa obsahuje chlorofyl, který může způsobovat tuto "nesnášenlivost" v organismu. Je nutné též přísně dodržovat uvedený režim při požití tablet - časový interval spolu s dostatečný objemem tekutin.

S pozdravem

MUDr. Romana Skálová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.