Martin, Olomouc:
Dobrý den,prosím Vás to je takový problém upozornit člena klubu,že mu končí platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW ,například e-mailem?Takto si zákazníky těžko udržíte.Naštvali jste mě
04.10.2014 dne 9:59

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.
Pokud máte zájem i nadále pokračovat ve věrnostním programu Klubu zdraví Walmark, stačí pro zpětnou aktivaci zaslat poštou čárové kódy nebo objednávku. Dopis prosím pošlete na mé jméno a zároveň uveďte, že žádáte o aktivaci expirovaných Wk. Ráda Vám body načtu zpět.

Expirace Wk, dle Stanov KZW bod 3.8., které nalezenete na našich webových stránkách, proběhne po dvou leté nečinnosti v Klubu zdraví Walmark. Činností se rozumí objednávka nebo zaslání čárových kódů (libovolné množství). Vaše poslední aktivita byla v r. 2012.
Dvouletá lhůta je dostatečná k tomu, aby klient projevil o Klub zdraví Walmark zájem.

Pro doplňující informace je Vám k dispozici i bezplatná zákaznická linka 800 141 141 v pracovní dny v době 7-19 hod.

S pozdravem,

06.10.2014 dne 8:04