Otázka 25727

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den.Mám čtyřletou dceru která má velký problém s vyprazdňováním. Když ji pozoruji, zjišťuji to že tlačí i několikrát denně ale vyjde z ní minimum. Stále má špinavou prdelku jak neustále tlačí, uvažovali jsme nad plínkami ale prve chceme ozkoušet vše možné aby se nám uzdravila.Můžete mi prosím doporučit něco na zlepšení trávení, funkci střev atd?Předem děkuji Fritschová

Dobrý den, paní Fritschová,

jde o poměrně častý problém, jehož léčení však bývá velmi obtížné. Příčin zácpy u dětí může být celá řada (nevhodná skladba jídelníčku, stres různého původu, funkční porucha střev,...) a mohou se i velmi často kombinovat.

V prvé řadě doporučuji upravit stravovací návyky - vynechat úplně bílé pečivo, cukrovinky, čokoládu, sladké nápoje, zařadit více ovoce, zeleniny - hlavně syrové, celozrnné pečivo, neslazené nápoje, zakysané mléčné produkty - bílý jogurt, kyška, podmáslí, kefír.

Vhodné je také u dětí pěstovat návyk k vyprázdnění na určitou dobu tak, aby to dítěti vyhovovalo.

Z našich výrobků můžete dítěti podat např. Marťánci s Inulinem - tento multivitaminový a multiminerální přípravek obsahuje v 1 tabletě 0,5 g inulinu, tedy druhu vlákniny, která pomáhá podporovat správné zažívání.

V případě, že ani po úpravě jídelníčku se situace nezlepší, konzultujte situaci s ošetřujícím lékařem, který zvolí vhodný léčebný postup, případně rozhodne o podrobnějším vyšetření.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Marťánci s Inulinem

Marťánci s Inulinem

Multivitamin a multiminerál pro děti

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.