Otázka 25702

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, užívám produkty od Walmarku Vápník-Hořčík-Zinek forte, Beta karoten plus a Hair booster od Natures Bounty.Tímto bych se Vás chtěla zeptat, zda je možné užití všech tří produktu najednou nebo se mezi jednotlivými doporučuje nějaký odstup? Dále bych se chtěla zeptat zda je možno u produktu Hair booster užívat nějakou dobu např. týden nebo dva jednu tu denně s důvodu rychlejšího nástupu účinku.A ještě dotaz k Beta karotenu, využívám jej asi měsíc a všimla jsem si, že tobolky jsou měkčí než byly původně a tak bych se chtěla zeptat zda má toto nějaký vliv na kvalitu výrobku...Moc Vám děkuji za odpovědi a přeji hezky den.Kamila Bojková.

Dobrý den, paní Bojková,

všechny tři přípravky můžete užívat souběžně. Jejich kombinací by nemělo docházet k nežádoucímu ovlivnění účinnosti u jednotlivých přípravků.

U produktu Hair booster doporučuji dodržovat dávkování uvedené na obale - tedy 1/2 tbl denně (případně 1 tbl ob den).

Co se týče Beta karotenu - dodržujte, prosím, podmínky skladování (tmavé, suché místo, teplota do 25 oC, nedávat např. na slunce) - nicméně na kvalitu beta karotenu, který je uzavřen v želatinové tobolce, změknutí želatiny vliv nemá.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.