Otázka 25657

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, dělám 10let uklízečku na bazéně, trpím 2roky bolestmi hlavy, byla jsem na vyšetřenína neurologii, kde mě doktorka poslala na CT mozku a předepsala mi Magnosolf. Trpím 4krát do roka průjmy, zvracením, bolením svalstva a horečkou. Lékař mi napsal Algifen, prý je tona všechno. Poraďte mi prosím jak mám proti virum bojovat, Jsem členkou Walmarku a beru hlívu ústřičnou. Děkuji předem. Lenka Richterová

Dobrý den, paní Richterová,

bolesti hlavy mohou mít různé příčiny - mohou ji způsobovat jak například problémy s páteří, tak třeba i přílišné psychické vypětí či únava (a dalších důvodů, proč Vás hlava může bolet, je celá řada). Je třeba tedy přijít na to, co bolest hlavy způsobuje právě u Vás. Pěkný článek o bolesti hlavy jsem našla zde: http://www.novinky.cz/zena/131607-bolesti-hlavy-maji-ruzne-priciny.html. Doporučuji konzultovat Váš problém znovu s ošetřujícím lékařem.

Co se týče posílení imunity, doporučila bych Vám užívat přípravek ImunActiv. Tento přípravek obsahuje komplex 4 látek - beta glukany, bioflavonoidy, vitamin C a zinek a je velmi přínosným prostředkem pro podporu imunity. Můžete jej užívat i v kombinaci s Hlívou ústřičnou.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

 

Kamila Nowaková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.