Otázka 25592

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,beru MegaLecitinFORTE 1325mg již 5měsíců2x1tob.a2x1tob.Omega3 FORTE.Nyní mám již několik dní pocit oteklosti tělesné a klouby mám určitě objemnější, nenavléknu prsteny.Je možné, že to dělá Lecitin? Beru ještě tab.Olwexya75mx+Frisium 10mg Děkuji za odpověď. Ludmila

Dobrý den,

pokud tyto všechny doplňky stravy berete  již 5 měsíců a pociťujete až nyní nějaké potíže ve formě otoků, nejsem si jistá, zdali to způsobují právě tyto přípravky. Jestli je to způsobeno právě Lecitinem nebo Omegou nebo něčím jiným (nástupem dalšího onemocnění), tak tuto informaci Vám též nikdo nepotvrdí.

Doporučuji Vám vysadit MegaLecitin a pokud Vám otoky zmizí nebo aspoň budou ustupovat, je to způsobeno tímto přípravkem. Pokud ne, tak zkuste vysadit i Omega 3 Forte. Každý má jinou konstituci a není možné nikdy zjistit, jak jednotlivé léčivé přípravky, které berete, mohou reagovat i byť jenom s doplňky stravy.

S pozdravem, Pokud by otoky nezmizely, (do 3-4 týdnů po vysazení) navštivte svého praktického lékaře

Skálova Romana

Medicínské oddělení

 

Romana Skálová

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč