Otázka 25528

Odpovědi na vaše otázky:

Vážení, proč nelze nakupovat Vaše výrobky v lékárnách na klubovou kartu za klubové ceny?Když si koupím Váš výrobek v lékárně, zaplatím za něj stejnou částku, jako vámi poslané zboží + poštovné. Děkuji za pochopení - Pešička

Dobrý den pane Pešičko,

děkuji Vám za dotaz. Při velkém množství lékáren, které mají různé majitele, je organizačně nemožné sjednat stejné podmínky pro všechny ve všech lékárnách. Lékárny vycházejí z doporučených cen, ale samy si stanovují akční prodeje, slevové či výprodejové akce v různých termínech, což je nemožné synchnonizovat s Klubem zdaví Walmark.

Věřím, že i přes tuto situaci zůstanete naším věrným členem jako doposud. Přeji Vám pevné zdraví.

Eva Drašnarová

ShopRoku 2016

Hledej

Nákupní košík
Zaregistrovat se

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
Po-Pá: 7:00 - 17:00

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.