Otázka 25527

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, v tv jako je Barrandov a další - běží nyní večer reklama na gelmodela působí na mě přesvědčivě:Přišel jsem na kloub vašim kloubům. Když chcete opravdu ověřený přípravek zapojte nejdříve zdravý rozum. Zvolte Gelmodel jehož patentovaná látka colatech se může prokázat porovnávací klinickou studií realizovanou na 4 klinikách v ČEské republice. Nikoli atraktivní obaly a drahé reklamy jen ověřená fakta jsou pro mě tím pravým důkazem.Pro klouby Gelmodel PREMIUM s patentovanou látkou colatech.více na www.gelmodel.cz text na obrazovce:Porovnávací dvojitě zaslepená, paralelní, medicentrická a randonizovaná klinická studie probíhala od 5/2004 - 5/2005 na klinikách International Medical Services Praha, II ortopedická klinika FN Motol, Praha, revmatologická klinika FN Brno , Ortopedická klinika České Budejovice.další text:Studie zpracována 1/2006 Vedoucí doc. Trč a dr. Šula výseldek EHK (colatech) prokázal, že je účinný ve zlepšení klinického stavu pacientů s OAK, s významným zlepšením ve škále bolesti, funkčním stavu kloubů a lepší kvalitě života. EHK (colatech) vykázal lepší účinnost než GS po 2,4,8 a 12 týdfnech léčby. NAvíc rychlejší, avšak mírnější nástup účinnosti EHK, stejně jako poměr nežádoucích účinků na GS,může představovat zajímavou, přiměřenou a výhodnou aleternativu a může hrát důležitou roli v léčbě OA kolena.www.gelmodel.czRáda bych věděla, zda je to něco jako má walmark proenzi-gel? Protože dle mne tato firma vykazuje ale jasně lepší účinnost a doloženou - teda pokud se dá věřit, ale asi jo. Děkuji Pokorná

Dobrý den, paní Pokorná!

Proenzi gel je něco zcela jiného, jedná se o kosmetický přípravek, který se nanáší na kůži. Přípravek GelModel Premium je založen na obsahu hydrolyzovaného kolagenu a je ve formě sirupu, který se užívá vnitřně.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.