icon
Marťánci jsou speciálně zaměřená řada určená zejména dětem. Příznivé účinky různých vitaminů, minerálů a bylinných extraktů byly prokázány jako podpora imunity dětí a celkového zdraví.

Jak na jaře podpořit dětskou imunitu?

Jak na jaře podpořit dětskou imunitu?

Na jaro se těšíme všichni, i když rodiče malých dětí možná o něco méně. Jarní proměnlivé počasí a dětský kolektiv patří k častým příčinám zvýšeného výskytu respiračních onemocnění, a představuje tak riziko zvýšených absencí nejen dětí ve škole, ale také rodičů v zaměstnání. Mnozí rodiče se proto zajímají, jak podpořit dětskou imunitu.

Znáte velikonoční zvyky a tradice?

Znáte velikonoční zvyky a tradice?

Velikonoce jsou nejdůležitějším křesťanským svátkem oslavujícím zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Naši předci měli Velikonoce spojeny s mnoha zvyky a tradicemi, z nichž některé dodržujeme dodnes. Většina z nás peče beránka, plete pomlázku, maluje kraslice a do vázy dává kočičky. Velikonočních tradic je ale mnohem více, a proto si pojďme některé další připomenout.

Zobrazení: 2008
Podpořte imunitu přírodními prostředky

Podpořte imunitu přírodními prostředky

Trpíte na častá nachlazení a další respirační onemocnění? Zaměřte se na podporu imunity za pomoci aktivních látek přírodního původu a můžete se cítit fit i uprostřed zimy.

Vitamin C, selen a zinek, spolehlivá podpora imunity nejen u dětí

Vitamin C, selen a zinek, spolehlivá podpora imunity nejen u dětí

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí děti čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv, kde se viry velmi snadno šíří. Snad každý rodič se tak v zimě potýká s koloběhem nachlazení, které si děti přináší ze školek a škol. Poradíme vám, čím obohatit jídelníček, a podpořit imunitu a celkové zdraví, a to nejen u dětí, ale také u dospělých.

Aby děti v zimě nemarodily

Aby děti v zimě nemarodily

Zimní počasí představuje riziko vyšší nemocnosti zejména pro děti mladšího školního věku. Respirační onemocnění se v dětských kolektivech šíří rychlostí blesku, a rodiče si tak často kladou otázku, co udělat proto, aby jejich děti v zimě nebyly tak často nachlazené. Základním doporučením je podpora imunity, ovšem ještě před tím, než se objeví první známky nachlazení.

Vánoce, svátky klidu, pokoje a zdraví

Vánoce, svátky klidu, pokoje a zdraví

Co nevidět tu budou nejkrásnější svátky roku, Vánoce. Ne vždy je však adventní čas obdobím klidu a pokojného rozjímání. Předvánoční stres, spojený se sháněním a nakupováním dárků, může způsobit, že se to pravé kouzlo Vánoc poněkud ztrácí. Je třeba si uvědomit, že Vánoce nejsou o počtu dárků a o perfektně uklizeném bytě, ale o tom, prožít vánoční svátky ve zdraví s těmi, které máme nejraději. A právě o tom byly Vánoce kdysi.

Jídelníček pro zahřátí těla

Jídelníček pro zahřátí těla

Pokud ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku převažují zeleninové saláty, není se čemu divit, že je Vám stále chladno. Pokrmy z čerstvé zeleniny je vhodné konzumovat v létě, protože mají schopnost organismus ochlazovat. V chladných měsících se vyplatí zařadit do jídelníčku potraviny, které organismus zahřejí, a navíc podpoří imunitu a dodají energii. Víte, co by ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku nemělo chybět?

Zobrazuji články 1 až 7 z 45 celkem