Nenechte se skolit jarní únavou ani alergií. Máme pro vás spoustu doplňků stravy i dalších produktů, které vám pomohou překlenou JARNÍ sezónu.
Jarní únava, nedostatek energie a pylové alergie. Bojujte s nejčastějšími jarními nešvary!
22.04.2021

I když na jaře venku všechno kvete, příroda se probouzí a venku svítí sluníčko, vy se můžete cítit unavení, bez energie, a navíc vás trápí jarní alergie. I takhle může bohužel pro někoho vypadat jaro. Jarní únava a pylové alergie bývají sice přechodnými obtížemi, ale umí jarní náladu pěkně otrávit. Jak se jim bránit, pokud možno přírodní cestou?

Za jarní únavu možná může nedostatek vitamínů a minerálů
07.04.2021

Za jarní únavu možná může nedostatek vitamínů a minerálů

Pokud patříte mezi ty, kteří na jaře bojují s pocity psychického a fyzického vyčerpání, tedy jarní únavou, vězte, že někdy jen stačí tělu doplnit ty správné vitaminy a minerály. Bez kterých vitaminů a minerálů se na jaře neobejdete? Nastartovat tělo může pomoci vitamin C, vitamin B-komplex a hořčík.

Znáte velikonoční tradice?
31.03.2021

Znáte velikonoční tradice?

Velikonoce jsou spjaty s mnoha tradicemi. Většina z nás peče beránka, plete pomlázku, maluje kraslice a do vázy si dává kočičky. Velikonočních tradic je ale mnohem víc. Některé jsou známé, jiné méně, pojďme se společně podívat na Velikonoce den po dni!

Zdravé velikonoční recepty
31.03.2021

Zdravé velikonoční recepty

Velikonoce si nikdo z nás nedokáže představit bez klasických velikonočních moučníků jakými je beránek nebo mazanec. Jak si ale užít velikonoční mlsání bez zbytečných kilogramů navíc? Máme pro vás pár zdravých velikonočních receptů, díky kterým budete mlsat zdravě a bez výčitek.

Jak předcházet respiračním infekcím? Vyzkoušejte ViruProtect
17.02.2021

Jak předcházet respiračním infekcím? Vyzkoušejte ViruProtect

Respirační infekce jsou nejčastějším důvodem návštěv nejen ordinací praktických lékařů, ale také lékáren. S onemocněními dýchacích cest se setkáváme především v chladných měsících, které respirační infekce vyvolávají. I když je jejich průběh většinou lehký, oslabené jedince může ohrožovat na životě.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
03.08.2020

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Deprese a úzkosti
04.05.2020

Deprese a úzkosti

Deprese a úzkosti bývají spojeny především s podzimními měsíci, ale podle mnoha statistik je vyšší výskyt depresí spojen i s obdobím jara. I když se na jaře vše probouzí k novému životu, bývá paradoxně právě jaro obdobím s nejvyšším počtem sebevražd. Každý má občas špatnou náladu, lidově označovanou jako „depku“, ale opravdová deprese je vždy důvodem k návštěvě lékaře. Jak poznat depresi a kdy vyhledat odbornou pomoc?

Zobrazuji články 1 až 7 z 9 celkem