Diskuse - Chlorella Japan FORTE

Vysoká dávka – 500 mg Chlorelly v jedné tabletě

Přidat příspěvek

 • Chlorella

  3.12.2016 12:59:13 Lenka Pechová
  Dobrý den, je možné vaši chlorellu dávat i dětem od tří let? Děkuji za odpověď.
 • Dotaz

  12.11.2016 20:57:26 Kate
  Může se užívat v těhotenství?
  • RE: Dotaz

   14.11.2016 7:23:55 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den, ano, přípravek může být užíván během těhotenství a kojení.

   S pozdravem a přáním hezkého dne,

   Markéta Skalková
   Klub zdraví Walmark

 • Chlorrella a návaly horka

  7.12.2015 10:39:06 Michaela
  Dobrý den, užívám Chlorellu Japan Forte 12 tý den (3 tablety 2x denně). Je normální, že mám od té doby návaly horka? Normálně bývám spíše zimouhřivá, ale nyní se potím a mám návaly. Občas mě bolí i hlava. Děkuji moc.
 • Nežádoucí účinky

  7.10.2015 13:19:21 Kateřina
  Dobrý den, ráda bych zeptala na nežádoucí účinky při užívání Chlorelly japan forte-minulý týden jsem zakoupila a ihned po první dávce do hodiny zimnice, zvracení a průjem. Po pár dnech jsem vyzkoušela pouze jednu tabletu a do hodiny úplně stejné projevy jako minule. Je možná takováto alergická reakce na tento produkt? Děkuji za odpověď!
  • RE: Nežádoucí účinky

   31.1.2016 23:17:22 Katka
   Mám stejný problém. Před 3 roky jsem zkusila chlorellu poprvé a velmi mi pomohla od pocení. Brala jsem zhruba 3 měsíce poměrně velké dávky a vše bylo super. Pak jsem ji přestala užívat a po nějaké době jsem si řekla, že si zase dám očistu. Po 1 tabletce jsem zvracela asi 4 hodiny. Myslela jsem si, ze jsem něco chytla a s chlorellou to nespojovala. Po par dnech jsem si vzala zase 1 a reakce naprosto stejná. Dnes jsem si po 2 letech koupila malé balení čehosi na detoxikaci co obsahuje chlorelu. No 1 tabletku jsem si dala po večeři a záchod je můj přítel pro dnešní noc. Děkuji za vysvětlení níže paní doktorce. Vím teď, že to má své důvody. Zítra už si nedám a ani nikdy jindy.
  • RE: Nežádoucí účinky

   20.12.2015 22:12:53 Magi
   I mě se to stalo, ráno jsem vzala 3 tablety a během dopoledne vypila tak půl litru vody, pak se mi udělalo hrozně zle a zvracela jsem asi 5x, po hodině přišly průjmy..odpoledne mi už bylo fajn, ale zvracet v práci tajně do igelitky, páč bych už nedoběhla, znova nechci. Za mě - vysazuji
  • RE: Nežádoucí účinky

   12.10.2015 8:59:24 Kateřina WALMARK®

   Dobrý den, vážená paní Kateřino,
   po konzultaci s lékařem vám mohu sdělit, že pokud jste zaznamenala tyto vedlejší účinky chlorelly – pravděpodobně jste přecitlivělá na chlorofyl, který obsahuje ve zvýšeném množství.
   Chlorella je jako přírodní doplněk stravy obecně bezpečná při krátkodobém užívání ústy/perorálně, nejdéle 2 měsíce. Mezi nejběžnější vedlejší účinky zejména v prvním týdnu používání patří průjem, nevolnost, nadýmání, zelené zabarvení stolice, a žaludeční křeče.

   Další upozornění: Chlorella může obsahovat jód a může vyvolat alergickou reakci u lidí citlivých na jód. Také může vyvolat alergickou reakci u lidí, kteří jsou alergičtí na plísně. Je podezření, že by mohla způsobit zvýšení osídlení střeva "špatnými" bakteriemi u lidí, kteří mají slabý imunitní systém - imunodeficienci. Dále by mohla způsobit zesílení příznaků autoimunitních onemocnění. Například: roztroušená skleróza, lupus (systémový lupus erythematodes), revmatoidní artritidy, je doporučeno Chlorellu neužívat.

   Jestliže Vám nevyhovuje ani snížená dávka, jste na chlorofyl přecitlivělá a nemůžete chlorellu užívat.

   S pozdravem a přáním hezkého dne,

   Kateřina Tomková

 • silný atopický ekzém

  22.8.2015 22:05:11 Ľubomíra
  Naša dcéra má atopický ekzém od narodenia. Osem rokov to bolo celkom fajn udržiavali sme to tak, aby v pohode fungovala. Boli sme 3 krát pri mori , čo jej aj zahojilo ekzém. Momentálne sa však o d februára trápime, nespíme a svrbíme. Absolvovali sme aj kúpeľný pobyt V Smrdákoch, ale upokojilo sa to na pár dní a dnes 3 týždne od toho sme rozsypaný ešte viac. Ekzém má na 75 percentách tela. Chlorellu užíva 18 dní po jednej tablete z toho radu forte. Posledných 7 dní sa veľmi vysypala a má boľavé celé telo. Svrbí sa už nielen cez noc, ale aj cez deň. Ked sa to už nedá zniesť užíva dithiadén. Koľko dní ešte môžeme očakávať také zhoršenie? Po koľkých dňoch užívania chlorely natáva zlepšenie, alebo aspon zmiernenie svrbenia. Ved v takom stave ju nemôže chodiť ani do školy. Môžeme v tom čase podávania chlorely natierať ekzém masťami? Vyzerá to tak, že musíme siahnuť aj po silnejších mastiach, lebo má rozškrabanú kožu do krvi, najmä v záhyboch na rukách, nohách a krku. Naozaj dosť zúfalý stav. Nejaké tráviace problémy sa neobjavili, chuť do jedla má dobrú. Je alergická na vaječný bielok, čo jej zistili iba teraz v máji, takže stále diétime. Po týždňovom užívaní chlorely začala mať zelenú stolicu. Nemá však hnačky ani žiadni tráviace bolesti. Pravdaže od svrbenia je unavená a stáva sa, že aj poobede si chce zdriemnuť. Prosím poraďte či to máme ešte vydržať a naozaj za pár dní príde zlepšenie, alebo ako si máme poradiť s tým intenzívnym svrbením. Ďakujem....
  • RE: silný atopický ekzém

   25.8.2015 9:50:11 Zákaznický servis Klubu zdraví Walmark WALMARK®

   Dobrý den,

   vzhledem k  zhoršení zdravotního stavu dcery, který popisujete doporučím vynechat užívání Chlorelly a ekzém konzultovat s kožním, příp. dětským lékařem. U citlivějších osob může vzniknout alergická reakce na chlorofyl, který Chlorella přirozeně obsahuje. Reakce se může projevit např. průjmem.

   Přejeme Vaší dceři hodně štěstí a sil v boji s tímto velmi nepříjemným onemocněním.

   S pozdravem, Markéta Skalková, zákaznický servis KZW

    

   • RE: silný atopický ekzém

    5.9.2015 20:54:14 Ľubomíra
    Ďakujem veľmi pekne, že ste reagovali na náš príspevok. Dnes sme presne mesiac od začatia užívania chlorelly, 1 tablety denne. Dcére vôbec nemá hnačky ani bolesti brucha. Unavená je skôr z toho, že sa v noci nevyspí kvôli svrbeniu. Neboli ani žiadne iné nežiadúce prejavy, tak by sme to nechceli teraz naraz vzdať.Telo sa ešte stále vyhadzuje výsypom vyrážok, ekzému a pupencov. Prečítali sme si niekoľko článkov, kde sa píše, že po užívaní chlorely príde zhoršenie kože a toxické látky razia na povrch kože. Veríme a očakávame, že príde zlepšenie, len sa chceme opýtať, či má užívať chlorelu minimálne koľko ? Dva mesiace, či tri, či polrok? Vkladáme do tejto riasy veľkú nádej, že po tomto boji príde zlepšenie. Jedine čo obmedzuje dcéru vo fungovaní v škole i doma je to svrbenie. Prosím odpovedzte nám , ako pokračovať ďalej.
    • RE: silný atopický ekzém

     7.9.2015 9:37:16 Zákaznický servis Klubu zdraví Walmark WALMARK®

     Dobrý den,

     v dávce 1 tbl. denně může být chlorella užívána dlouhodobě, i více než půl roku. Kromě detoxikační funkce má chlorella i jiné pozitivní účinky (je bohatá na bílkoviny, kladně ovlivňuje imunitní systém, krevní tlak, cholesterol, atd.), takže se dlouhodobého užívání nemusíte obávat.
     Délku užívání si zvolte podle potřeby, tzn. jakmile uvidíte pozitivní výsledky, Chlorellu můžete na nějaký čas vynechat. Min. dobu užívání (vzhledem k nízké dávce) však doporučím 3 měsíce.

     S přáním pěkného dne, Markéta Skalková, Specialista Klubu zdraví Walmark

předchozí 1234

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč