Diskuse - Ženám v období přechodu je třeba rozumět…

Ženám v období přechodu je třeba rozumět…

Ženám v období přechodu je třeba rozumět…Jen málokterý muž u nás může prohlásit, že ženám opravdu rozumí.Doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc., ředitel Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze tak může učinit se svědomím naprosto klidným. Třicetiletá praxe v oboru gynekologie a porodnictví ho k tomu opravňuje a doslova předurčuje. Množství žen, které léčil, operoval, kterým pomáhal přivést na svět děti je jen těžko spočitatelné. Jsou jich tisíce. Velmi dobře rozumí i období, které je pro mnoho žen obávaným strašákem. Přechod – odborně klimakterium – je slovo, které u žen vyvolává mnohé obavy a v jejich myslích evokuje nesčetné otázky. Na ty nejpodstatnější pan docent zaměřil svoje odpovědi.

Přidat příspěvek

 • přírodní pomůcky

  14.8.2017 11:37:15 Veru
  Doktor na dotazy neodpovídá :)!!!! já mám svou vlastní zkušenost používánim přírodních produktů :) kdyby to někoho zajimalo at se mrkne na:http://www.priroda-zenam.cz .jsou tam různé články a doporučení :)
 • Klimonorm

  9.8.2017 11:20:41 Lenka
  Dobrý den, je mi 42 let 2děti, jsem zdravá, trvale léky neberu. 17 let jsem brala HA, pak jsem se rozhodla s ní skoncovat. Měsíčky i po 2 letech chodí nepravidelně někdy již 12.den, jindy až za 36 dnů. P.doktorka mi nasadila Orgametril, ale ani po něm se to neurovnalo. Teď mi předepsala Klimonorm a po přečtení letáku a zkušeností jsem značně vyděšená... Chtěla jsem žít zdravě, necpat do sebe HA a teď si snad ještě s Klimonormem zadělám na více průšvihů... :-( Testy a vyšetření jsou v pořádku, nikde žádný nález co by způsoboval nepravidelnou mensttruaci. Již 2-3 roky jsem ve značném psychickém presu- manželská krize, změna práce( na 3 směny) předělávání bytu, znovu změna práce, nemoc v rodině... Myslíte, že mám začít Klimonorm brát? Není ještě šance, že se mé tělo vzpamatuje?? Děkuji za názir. Kirová
 • novofem

  29.11.2016 7:53:01 barbora kbelová
  Dobrý den pane doktore, užívám Novofem již druhý měsíc a menstruace se mi nedostavila,je mi 38 let, můžu už být v přechodu děkuji
  • RE: novofem

   29.11.2016 13:43:37 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den, s dotazem se obraťte na svého ošetřujícího ženského lékaře. Jedná se pouze o článek, pan doktor neodpovídá na otázky.

   Děkujeme za pochopení.

   Markéta Skalková
   Klub zdraví Walmark

 • prechod

  26.9.2016 11:14:25 Jana Leksova
  Dobry den chtela jsem se zeptat: 8 let jsem v prechodu mohu otehotnet nebo ne? Dekuji za odpived
  • RE: prechod

   27.9.2016 10:59:31 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den, litujeme, na tuto otázku Vám nedokážeme odpovědět. Obraťte se na Vašeho ošetřujícího ženského lékaře.

   S pozdravem,

   Markéta Skalková
   Klub zdraví Walmark

 • nadcházející menopauza

  14.9.2016 10:19:22 Miroslava Stojanová
  Dobrý den pane doktore, již několik měsíců zažívám stavy(občasné pocení,návaly,bolesti hlavy,mravenčení rukou,nohou,návaly pláče,který nemůžu ovlivnit,úzkostné stavy,zvýšená tep.frekvence,občas se mi zvýší tlak jinak mám spíš nižší,aj.Dělala jsem si 2krát test Menopauza od Mirates a vyšlo mi,že se jedná o ranné stadium nadcházející menopauzy.Zašla jsem proto za svým gynekologem, ten mi udělal hladinu hormonů a řekl,že je to tak na hraně a že by se pomalu mohlo jednat o nastáv.menopauzu.Doporučil mi užívat bylinné preparáty,jelikož nemůžu brát hormon.léčbu.Chci se Vás zeptat,zda je vhodné začít tyto preparáty užívat již teď i když jsou hormony relativně v pořádku? Mohl by jste mi doporučit nějaký preparát?Četla jsem Váš článek o přípravku Mabelle.Děkuji za odpověď. S pozdravem M.Stojanová.
  • RE: nadcházející menopauza

   15.9.2016 15:12:57 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den paní Stojanová,

   jedná se pouze o publikaci článku. Litujeme, pan doktor na dotazy neodpovídá. Preventivního užívání našeho výrobku Mabelle se nemusíte obávat, naopak jej doporučujeme, jelikož se jedná o přírodní a nehormonální přípravek. Rostlinné extrakty příznivě působí na omezení návalů horka, pocení, podrážděnosti, nervozity, atd.

   S pozdravem,

   Markéta Skalková
   Klubz draví Walmark

předchozí 1234

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.