Diskuse - Nejčastěji kladené otázky a odpovědi

Zde naleznete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy...

Přidat příspěvek

 • nespokojenost

  4.12.2016 18:05:23 Eva
  Dobrý den,také se připojuji k většině nespokojených zákazníků s rušením věrnostního programu, po létě jsem zaslala kody, nyní si chci vybrat dárek a jaké bylo překvapení, že žádné, tedy skoro už nejsou a také měsíční soutěže, ráda a dlouho jsem u vás nakupovala a toto byly takové bonusy věrným zákazníkům, dnes jsem si chtěla objednat výrobek za WK a nešlo to vybrat. Musím za WK objednat jenom písemně nebo telefonicky? Děkuji za odpověď
 • Nespokojenost se zrušením věrnostního programu

  3.12.2016 17:14:38 Vladimír Holeček
  Dobrý den, i já se připojuji k dlouhé řadě zákazníků, kteří jsou silně nespokojeni se zrušením věrnostního programu. Za téměř 15 let jsem u Vás nakupil za desetitisíce Kč a taky jsem si vybral řadu dárků. Spacáky, batohy, teleskopické hole a další předměty. Doma mám ještě spoustu čárkových kódů za stovky WK a chtěl jsem si něco pěkného vybrat. Jenže letos už byly dárky v programu velmi špatné. A teď konec. Takže velké zklamání. Přehodnoťte toto rozhodnutí, asi by jste udělali radost tisícům členů KZW.
 • Neseriózní přístup

  29.11.2016 13:22:03 Michael
  Dobrý den, stejně, jako většina pisatelů přede mnou, tak i já musím sdělit svůj názor. Zrušení věrnostního programu chápu jako významně neseriózní přístup Vaší firmy k zákazníkům. Vše již tady bylo v diskuzi napsáno. Dárky věrnostního programu byly zpestřením mých nákupů právě u Vás. Je mi velmi líto, že jste takto věc "vyřešili" a nevyšli vstříc těm zákazníkům, kteří chtěli uplatnit nastřádané body právě za dárky tím, že jste nás neinformovali s dostatečným časovým předstihem. Vy jste však nejdříve stáhli (či přestali doplňovat) dárky z programu a tím své zákazníky výrazně poškodili. Ano, správně chápeme stav jako podvod i když máte samozřejmě právo podmínky měnit. Váš program umožňoval dokonce registrovat své požadavky s příslibem, že zboží bude zasláno po jejich doplnění. Ale to jste již museli vědět, že žádné doplňování nebude. Prostě jsem zklamán, cítím se podveden a opravdu si takové jednání nezasloužím. M.j., já jsem také nevěděl o žádném průzkumu. Víte - "maličkosti" rozhodují.Tímto přístupem jste si výrazně svou pověst poškodili a nevěřím, že důvěru rozlobených klientů opět získáte. Manažersky jste situaci opravdu nezvládli!
 • zásilka kodů

  15.11.2016 11:31:28 Alena Blažková
  dobrý den - poslala jsem víc jak před týdnem čárkové kody, teď je doprava zdarma, ráda bych si něco objednala, ale body pořád nemám připsány, dřív to bylo max. do 3 dnů. Mám obavu, kde vůbec moje zásilka skončila, zda byla k vám doručena. děkuji za odpověď.
  • RE: zásilka kodů

   16.11.2016 14:15:35 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den paní Blažková,

   lhůta pro přípis čárových kódů je momentálně delší než 3 dny, z důvodu velkého množství zásilek, které denně dostáváme od Českých a Slovenských klientů.
   Pro ověření nás kontaktujte na zákaznické lince 800 141 141. Potřebujeme Vaše zákaznické číslo. Na jméno Alena Blažková máme registrováno více klientek.

   S pozdravem a přáním hezkého dne,

   Markéta Skalková
   Klub zdraví Walmark

 • Dotaz na darky za čárové kody

  7.11.2016 20:04:29 Petra Hrdinková
  Dobrý den, chtěla jsem si vybrat dárek za čárové kody, ale nic tu není? To nebude už možné si něco vybrat a co s body ty propadnou??? To doufám, že NE!!! Děkuji Petra Hrdinková
  • RE: Dotaz na darky za čárové kody

   8.11.2016 15:26:57 Zákaznický servis WALMARK®

   Dobrý den,
   litujeme, dárky již nebudou doplňovány. Wk body lze využít na nákup našich produktů a to do 31.3.2017. Pokud máte čárové kódy, můžete je zaslat do 31.12.2016.

   Více informací k věrnostnímu programu najdete v tomto odkaze: https://www.klubzdravi.cz/vernostni-program.aspx

   S pozdravem a přáním hezkého dne,

   Markéta Skalková
   Klub zdraví Walmark

předchozí 1234

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč