Víte, že...

 • Cestování a průjem

  Datum: 8.6.2017Počet reakcí: 0

  Blíží se doba dovolených. Mnoho z nás už se chystá do našich oblíbených destinací. Exotická místa, jsou takéčastěji spojena s exotickými zkušenostmi. Jednou z nich může být i nepříjemný cestovatelský průjem, který patří k nejčastějším zdravotním obtížím na cestách.

 • Vše o průjmu

  Datum: 7.6.2017Počet reakcí: 0

  Pro všechny známý, pro všechny nepříjemný průjem, může mít různé příčiny a také různé následky.

 • Palčivé problémy

  Datum: 22.5.2017Počet reakcí: 0

  Běžné a často se vyskytující nepříjemné pálení a řezání při močení, časté nutkání na močení, neschopnost vyčůrat se tzv. pořádně, nepříjemné pocity v podbřišku. To všechno mohou být projevy zánětu močových cest.

 • Křečové žíly a žilní nedostatečnost

  Datum: 18.5.2017Počet reakcí: 0

  Křečové žíly a žilní nedostatečnostCo jsou to křečové žíly a jak vznikají?
  Jak jim předcházet a jak je léčit?

  Na tyto otázky se teď pokusíme odpovědět.

 • Hemeroidy – nepříjemné a soukromé

  Datum: 9.5.2017Počet reakcí: 0

  Za tzv. Hemeroidy, je označován nepříjemný a bolestivý stav oblasti konečníku známý také pod pojmem „zlatá žíla“. Bohužel, tento stav je docela běžný a v životě se s ním setká téměř každý druhý člověk.

 • Jarní splín či rozkvetlá mysl

  Datum: 18.4.2017Počet reakcí: 0

  Jaro, všechno kvete, zelená se, v trávníku se objevují první barvy jarních květů, čím dál častěji slyšíme v korunách stromů a keřů radostné švitoření ptáků, oznamující příchod jara. Období nového zrodu, navracejícího se slunce, energie a síly z přírody. Ne každý to však vnímá takto.

 • 8 signálů, že vašemu tělu chybí vitamin D

  Datum: 15.3.2017Počet reakcí: 0

  Věděli jste, že pouze 10 % vitaminu D se do těla dostává potravou? Zbývajících 90 % déčka totiž naše tělo získává ze slunečních paprsků. Až čtyřem z pěti z nás ale tento „sluneční vitamin" chybí,* což naše tělo ani v nejmenším nevítá. Jeho nedostatek může souviset s řadou nepříjemností i závažných problémů.

 • Připravte střeva na zimu

  Datum: 18.1.2017Počet reakcí: 0

  S příchodem zimy nastává období, kdy se těšíme na lyžování, na Vánoce či na dlouhé zimní večery, ale je to také čas přejídání, oslav, ale i nemocí a užívání antibiotik.

 • Chybí nám sluneční svit a vitamín D

  Datum: 4.11.2016Počet reakcí: 1

  Vitamín D, je vitamin rozpustný v tucích. Ve stravě jej můžeme získat pouze z omezených zdrojů, a to z tučných ryb, jako je makrela, losos, či tuňák, a to i v konzervované formě. Zdrojem jsou také vaječné žloutky, kde je ale koncentrace docela nízká ve srovnání s rybami. Překvapivě i některé houby, pěstované na denním slunci či pod UV lampami, mohou být dobrým zdrojem vitamínu D, například některé druhy takto pěstovaných žampionů.

 • DetoxElixeer MAX - očista organismu

  Datum: 1.10.2016Počet reakcí: 1

  Pomocí detoxikace zbavujeme naše tělo škodlivých látek. Tento proces je často spojován s obdobím jara, kdy se vše probouzí k životu. Občasná očista organismu však neuškodí kdykoliv v průběhu roku, nejenom v jarních měsících, vhodná je také na podzim.

předchozí 1234

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

Hlavní menu

Hledej

Hledej

Nákupní košík
Přihlásit
Zaregistrovat se
x

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
800 141 141
Po-Pá: 7:00 - 17:00

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.