Víte, že...

 • Konečně slunce léto a teplo – co na to naše kůže a vlasy?

  Datum: 29.6.2017Počet reakcí: 0

  Hřejivé sluneční paprsky lákají odhalit naši kůži, nechat se vyhřát. Lehký teplý letní vítr čechrá naše vlasy, které se třpytí ve slunci. Představa jako z reklamy na dovolenou či romantického snímku. Co když se však hřejivé sluneční paprsky změní v pálící slunce, které podráždí a vysuší naší kůži, zkrabatí a vysuší vlasy. To, jaký film prožijete Vy, záleží na Vás!

 • Cestování a průjem

  Datum: 8.6.2017Počet reakcí: 0

  Blíží se doba dovolených. Mnoho z nás už se chystá do našich oblíbených destinací. Exotická místa, jsou takéčastěji spojena s exotickými zkušenostmi. Jednou z nich může být i nepříjemný cestovatelský průjem, který patří k nejčastějším zdravotním obtížím na cestách.

 • Vše o průjmu

  Datum: 7.6.2017Počet reakcí: 0

  Pro všechny známý, pro všechny nepříjemný průjem, může mít různé příčiny a také různé následky.

 • Palčivé problémy

  Datum: 22.5.2017Počet reakcí: 2

  Běžné a často se vyskytující nepříjemné pálení a řezání při močení, časté nutkání na močení, neschopnost vyčůrat se tzv. pořádně, nepříjemné pocity v podbřišku. To všechno mohou být projevy zánětu močových cest.

 • Křečové žíly a žilní nedostatečnost

  Datum: 18.5.2017Počet reakcí: 0

  Křečové žíly a žilní nedostatečnostCo jsou to křečové žíly a jak vznikají?
  Jak jim předcházet a jak je léčit?

  Na tyto otázky se teď pokusíme odpovědět.

 • Hemeroidy – nepříjemné a soukromé

  Datum: 9.5.2017Počet reakcí: 0

  Za tzv. Hemeroidy, je označován nepříjemný a bolestivý stav oblasti konečníku známý také pod pojmem „zlatá žíla“. Bohužel, tento stav je docela běžný a v životě se s ním setká téměř každý druhý člověk.

 • Jarní splín či rozkvetlá mysl

  Datum: 18.4.2017Počet reakcí: 0

  Jaro, všechno kvete, zelená se, v trávníku se objevují první barvy jarních květů, čím dál častěji slyšíme v korunách stromů a keřů radostné švitoření ptáků, oznamující příchod jara. Období nového zrodu, navracejícího se slunce, energie a síly z přírody. Ne každý to však vnímá takto.

 • 8 signálů, že vašemu tělu chybí vitamin D

  Datum: 15.3.2017Počet reakcí: 0

  Věděli jste, že pouze 10 % vitaminu D se do těla dostává potravou? Zbývajících 90 % déčka totiž naše tělo získává ze slunečních paprsků. Až čtyřem z pěti z nás ale tento „sluneční vitamin" chybí,* což naše tělo ani v nejmenším nevítá. Jeho nedostatek může souviset s řadou nepříjemností i závažných problémů.

 • Připravte střeva na zimu

  Datum: 18.1.2017Počet reakcí: 0

  S příchodem zimy nastává období, kdy se těšíme na lyžování, na Vánoce či na dlouhé zimní večery, ale je to také čas přejídání, oslav, ale i nemocí a užívání antibiotik.

 • Chybí nám sluneční svit a vitamín D

  Datum: 4.11.2016Počet reakcí: 1

  Vitamín D, je vitamin rozpustný v tucích. Ve stravě jej můžeme získat pouze z omezených zdrojů, a to z tučných ryb, jako je makrela, losos, či tuňák, a to i v konzervované formě. Zdrojem jsou také vaječné žloutky, kde je ale koncentrace docela nízká ve srovnání s rybami. Překvapivě i některé houby, pěstované na denním slunci či pod UV lampami, mohou být dobrým zdrojem vitamínu D, například některé druhy takto pěstovaných žampionů.

předchozí 1234

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

Hlavní menu

Hledej

Hledej

Nákupní košík
Přihlásit
Zaregistrovat se
x

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
800 141 141
Po-Pá: 7:00 - 17:00

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.