Víte, že...

 • Skoncujte s cestovatelským průjmem, užijte si dovolenou naplno!

  Datum: 1.7.2016Počet reakcí: 0

  Průjem je noční můrou mnoha cestovatelů. Nenechte si zkazit dovolenou a buďte připraveni. Vybavte se vhodnými přípravky, dodržujte hygienické zásady, a aby se neobjevily nepříjemné obtíže, držte se následujících doporučení. Klidná a pohodová dovolená začíná u zdravého trávení!

 • Příznivý vliv Guarany

  Datum: 30.6.2016Počet reakcí: 0

  Guarana, neboli Paulinie nápojná, je rostlina keříkovitého charakteru, původně z Jižní Ameriky. Právě kmeny Indiánů z jižní ameriky, užívali plody guarany tradičně, jako magickou bylinu.

  Jako magická, se označovala nejen díky svému vlivu na životní energii člověka, ale také například pro svůj pozitivní vliv na imunitní systém.

 • Co je to prostata a jak funguje

  Datum: 23.6.2016Počet reakcí: 0

  Potíže s prostatou jsou přirozenou součástí mužského stárnutí a jejich intenzita se stupňuje s věkem. Již muži kolem 40 let věku pociťují tyto komplikace.

 • Jak udržovat prostatu zdravou

  Datum: 23.6.2016Počet reakcí: 0

  Důležité je sledovat pravidelně stav prostaty. Nezanedbávat varovné signály. Kvalitně jíst dostatek zeleniny, ovoce a semen (dýňová semínka...). Udržovat si zdravou váhu i tělo.

 • Zvyšte příjem zinku – podpoříte celkově svůj organismus a zejména podpoříte imunitní systém

  Datum: 3.3.2016Počet reakcí: 0

  Trápí vás rýma a kašel? První projevy nachlazení se objevují v důsledku reakce imunitního systému na bakterie a viry. Dobrá hygiena, mytí rukou a vyvážená strava, může ovlivnit reakci imunitního systému v jeho obranné fázi. Jednou z látek, která podpoří vaší imunitu v období kdy je to nejvíce potřeba je zinek.

 • Bakterie v těle: jak nám pomáhají? Klíčem ke zdraví je vyvážená střevní mikroflóra

  Datum: 24.2.2016Počet reakcí: 0

  Jak upozorňoval už Hippokrates: základ zdravého fungování organismu začíná ve střevě. Naopak nevyvážená střevní mikroflóra spouští mnohá onemocnění a alergie. Jak o svou „mikrobiotu" pečovat, aby nám byla prospěšná?

 • Příčiny nachlazení? Lidem chybí vitamin D a sluneční svit, varují vědci

  Datum: 17.2.2016Počet reakcí: 0

  Trápí vás zimní nemoci? Příčinou je nedostatek vitaminu D. Jeho nízká hladina ohrožuje více než polovinu populace – oslabuje imunitu, souvisí s obezitou a podněcuje nádorové bujení.

 • Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

  Datum: 10.2.2016Počet reakcí: 0

  Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. O tom, kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou rozhodnout i přijaté vitaminy a minerály.

 • Aktivní podpora dětské imunity

  Datum: 8.2.2016Počet reakcí: 0

  Začátek roku bývá pro děti velmi náročný. Během chladného počasí začínají útočit virózy a jiná respirační onemocnění, která se v dětském kolektivu šíří rychlostí blesku. Navíc pobyt ve škole či školce klade nárok také na psychiku. To vše představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž.

  Účinnou formou pomoci je také užívání doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE, který se doporučuje podávat během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity.

 • Jsou vaše děti unavené? Za vším hledejte vitaminy!

  Datum: 3.2.2016Počet reakcí: 0

  Dostatek vitaminů přijatých ve stravě je alfou a omegou zdravého vývoje všech dětí. Co ale dělat s vybíravým potomkem, který odmítá jíst zeleninu, ovoce nebo mléčné výrobky?

předchozí 1234

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč