Děti a dospívající – Články

Najděte vhodné doplňky stravy a další produkty speciálně pro děti a dospívající. Naše portfolio je široké, a proto si na své přijdou i nejmenší.

Probiotika, prebiotika a vitamin D! Jak podpořit imunitu a celkové zdraví?
19.10.2021

Probiotika, prebiotika a vitamin D! Jak podpořit imunitu a celkové zdraví?

V chladných měsících, kdy se potýkáme s mnoha respiračními infekcemi, nestačí zásobit tělo jen vitaminem C. Zdraví sídlí ve střevech, a proto je vhodné zaměřit se také na probiotika, prebiotika a vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Pokud hledáte doplněk stravy s kombinací těchto látek, už hledat nemusíte! Je tu nový Biopron 9 Immunity!

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!
15.10.2021

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!

Betaglukany patří mezi biologicky aktivní látky a představují hlavní strukturní složky buněčných stěn kvasinek, hub a mořských řas. Betaglukany mají celou řadu benefitů. Jejich obliba stoupá v chladných měsících, kdy jsou zvýšené nároky na organismus, ale vhodné je jejich užívání i celoročně. Nejen betaglukany, ale také naši NOVINKU Beta Glukan 200mg Prémium, vám nyní představíme.

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. Kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou ovlivňovat i přijaté vitaminy a minerály.

S návratem do škol posilujte imunitu. Mononukleóza, nemoc náctiletých.
13.09.2021

S návratem do škol posilujte imunitu. Mononukleóza, nemoc náctiletých.

Návrat do školy je pro děti velkým zátěžovým faktorem. Spolu se změnami režimu, dětským kolektivem zavřeným dlouhodobě v jedné místnosti, vznikem nových povinností a také klimatickými změnami souvisejícími s přicházejícím podzimem, je jejich organismus výrazně oslaben. Objevují se nemoci. Od drobných či silnějších nachlazení, přes střevní potíže, po rozpuk různých virových a bakteriálních nemocí. Jednou z nemocí, která postihuje právě mladistvé je infekční mononukleóza. Jak podpořit imunitu a tím i zdraví svého dítěte?

První měsíce školy, náročné období pro dětskou imunitu
31.08.2021

První měsíce školy, náročné období pro dětskou imunitu

Návrat dětí do školních lavic znamená kromě školních povinností, také zátěž pro dětskou imunitu. S příchodem podzimu dochází ke zvýšenému výskytu onemocnění, zejména respiračních infekcí, které se v dětských kolektivech velmi snadno šíří. Recidivující respirační infekce u dětí jsou tak v podzimních měsících jedním z nejčastějších důvodů návštěv pediatra. Tipy, jak posílit dětskou imunitu před návratem do škol a školek, vám přinášíme.

Jak se připravit na návrat dětí do školy?
24.08.2021

Jak se připravit na návrat dětí do školy?

Přípravu do školy je vhodné zahájit nejen návštěvou papírnictví, ale také návštěvou e-shopu Klubu Zdraví. I když se děti svých vrstevníků už nemohou dočkat, dětský kolektiv znamená nejen zvýšenou nemocnost, ale s obdobím čepic s sebou přináší nevítaného kamaráda v podobě vši dětské. Přípravu na školu proto nepodceňujte a poohlédněte se nejen po sešitech, ale také po našich produktech!

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!
17.08.2021

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!

S blížícím se koncem prázdnin přemýšlí rodiče školkou a školou povinných dětí, jak podpořit jejich imunitu. Dětský kolektiv totiž představuje místo, kde se onemocnění velmi dobře šíří. Podzim a zima jsou období, kdy se ve zvýšené míře vyskytují nejen běžná dětská onemocnění, ale také obávané vši. Být připraven na možná úskalí, která s sebou pobyt v dětské kolektivu přináší, je proto víc než vhodné.

Zobrazuji články 1 až 7 z 31 celkem