Únor 2007

Publikováno: 19.07.2018

Milí čtenáři,

Dovolte mi představit naše nové číslo časopisu Klubu zdraví Walmark, který se stal jedním z příjemných prostředníků naší vzájemné komunikace. Alespoň tak soudíme podle dopisů, které nám posíláte. Moc Vám za všechny milé vzkazy děkujeme a věřte, že jsou pro nás tím nejlepším povzbuzením do další práce.
A co jsme pro vás přichystali v novém časopise? Například rozhovor s takovou osobností, jakou je herec Jan Potměšil. Zajímavé je i vyprávění cvičitelky aerobiku Hany Kynychové. Najdete zde i tipy na nové knížky, recepty na zajímavá jídla a nebude chybět i oblíbená křížovka.
Samozřejmě nebudou chybět odborná témata a představení nových produktů, které právě uvádíme na trh. Z doplňků stravy Vám tak představíme Benosen, který ocení všichni lidé s problémy se spánkem. Nehormonální přípravek Mabelle na přírodní bázi byl vyvinut speciálně pro ženy s ohledem na jejich specifické problémy v období klimakteria. Mezi další novinky patří Dialevel – doplněk stravy, který pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Nový lék Amber zase napomáhá při zánětech dýchacích cest. S přicházejícím jarem jistě oceníte i nový Betabronz, díky kterému získá vaše kůže při opalování přirozenou barvu a ochrání ji proti spálení.
Věřím, že se vám naše dnešní nabídka bude líbit , a těším se na příští setkání.

Ing. Oto Toman
ředitel divize farmacie pro ČR