Záři 2004

Publikováno: 19.07.2018

Vážení čtenáři,
Dostává se vám do rukou nové číslo klubového zpravodaje. Jak jste si již jistě všimli, má nejen nový název a modernější grafi cký design, ale pokusili jsme se také zkvalitnit a zatraktivnit jeho obsah.

Spolu s novým „kabátem“ jsme zároveň chtěli časopis zpřehlednit, každý z rodiny proto uvnitř najde svou dvojstránku. Pánové jistě přivítají Hospůdku Na rohu spolu s Barem, pro vás, dámy, jsme zařadili novou rubriku Piknik o zdravé výživě a stranu Zadáno pro dámy, jež se bude věnovat zajímavým „ženským tématům“, jako jsou arteterapie, fytoterapie apod. Samozřejmě nezapomeneme ani na to, co dnešní ženy trápí. Věříme, že senioři přivítají stránku Léta běží, tentokrát o kloubní výživě, a rubriku Tradice a věda, v níž začínáme seriálem o rostlinách jako tradičním léku. Mysleli jsme i na děti, kterým nadále budeme přinášet čerstvé zprávy z Mar?anské vesmírné lodi a rovněž stranu plnou her, hlavolamů a zábavy. Nově jsme také do klubového zpra- vodaje zařadili rubriku Walmark na stopě – v níž bychom chtěli publikovat aktuální reportáže nejen ze společenského života, ale také z vývo- je konkrétních produktů společnosti Walmark či společenských akcí, na nichž se společnost podílí. Rubrika O čem se mluví – přinese články na aktuální téma z oblasti zdravotnictví, společenského nebo kulturního života. Na své si celá rodina určitě přijde také v nově zařazené rubrice věnované horoskopům a zdraví, kterou připravuje astroložka Jana Muroňová.
Věříme, že nová podoba časopisu se vám bude líbit, a těšíme se na vaše názory, postřehy i podněty.

Obsah tohoto čísla:
4 WALMARK NA STOPĚ - Miroslav Matušovič
6 VÍTE ŽE ... - Zeptali jsme se...
7 O ČEM SE MLUVÍ - Nemoc je učitel
8 LISTÁRNA