Rozšiřujeme nabídku produktů

Publikováno: 25.10.2010

V minulém roce naše  společnost doplnila naše  portfolio o značkové  produkty společnosti Renuto. Jedná se o velice kvalitní a  oblíbené doplňky stravy, původem z USA, které mají již několik let na českém trhu své pevné místo.

Postupně tyto výrobky začleňujeme do nabídky zásilkového prodeje Klubu zdraví Walmark. Během  několika  dnů  se  tak  můžete  těšit na výrobky značek DecolenFolixil, CEM-M děti, CEM-M dospělíGelActiv, BellasinLipoxal, Probian.

O zařazení výrobků  do  nabídky  budeme včas informovat. V ČR se produkty distribují pod značkou LEDFERMA s.r.o.

Ledferma

Stanovy Klubu zdravia Walmark
01.07.2013

Stanovy Klubu zdravia Walmark

Jeden za všechny – všichni za Walmark
09.10.2015

Jeden za všechny – všichni za Walmark

Tři mušketýři byli ve skutečnosti také čtyři – jako bratři Walachovi. Majitele Walmarku – Mariusze, Valdemara a Adama – (a jejich čtvrtého bratra Janusze, který jim na začátku podnikání pomáhal) ale spojuje se slavnými rytíři mnohem víc. Především čestnost, odvaha a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. Díky těmto vlastnostem a potřebné dávce štěstí vybudovali během 25 let z Walmarku jednu z nejúspěšnějších farmaceutických firem ve střední a východní Evropě.

Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka
02.06.2011

Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka

TŘINEC 30. 5. 2011 – Na prestižní světovou soutěž nejlepších manažerů - vlastníků firem Ernst & Young Podnikatel roku 2010 pojedou Českou republiku reprezentovat moravskoslezští majitelé společnosti Walmark z Třince Adam, Mariusz a Valdemar Walachovi. Už tuto středu se v monackém Monte Carlu „utkají“ se světovou podnikatelskou elitou o titul Světový podnikatel roku.