Z. K., Kladno

Publikováno: 15.10.2005

Vážení přátelé!

Slavíte PATNÁCTILETÉ výročí založení Vaší společnosti.
My, členové „Klubu zdraví WALMARK“, slavíme upřímně toto výročí s Vámi a jsme hrdí na to, že můžeme být Vašimi členy. Rozdáváte zdraví, které tak nutně potřebujeme. Ano, vážení přátelé, bez Vašich skvělých výrobků bychom měli s našim zdravím velké potíže.

[pokračování]

Přeji Vám i do dalších let hodně pracovních úspěchů.

Je mi 89 let, jsem v domově důchodců, kde se o mne velmi dobře starají, ale zdraví bez Vašich léků by mi nemohli zajistit. Rád si odepřu nějaké ty „světské radovánky“, jen abych si dopřál opatřit si Vaše výrobky. Jsem přesvědčen, že bez Vaší pomoci bych nebyl zdravotně tak dobrý. Vaše přípravky na křečové žíly – VARIXINAL – jsou zázračné, opravdu pomáhají ještě udržet moje nohy v dobré kondici a na „vozík“, který je zde již velmi rozšířený (bohužel) pro špatně chodící, nemusím zatím myslet. Každému tuto léčbu Vašimi výrobky vřele doporučuji ČÍM DŘÍVE – TÍM LÉPE!

Děkuji Vám za Vaši starostlivost o naše zdraví a upřímně zdravím.