M. F., Mělník

Vážená redakce časopisu „Klubu Zdraví“

Z důvodu velké spokojenosti s výrobkem Varixinal jsem se rozhodla podělit se o svou zkušenost: Reklama, která funguje! Vzhledem k dědičnému založení, prodělanému těhotenství a nynějšímu zaměstnání, se mi začal zhoršovat stav křečových žil. Už jsem se vyloženě styděla nosit krátké sukně či kraťasy, a dost mě to deprimovalo.

[pokračování]

4.5.2006

Nicméně boj jsem nevzdávala a zkoušela různé masti, gely….ale bez uspokojivého výsledku. Varixinal je bomba!! Užívám již druhé balení a musím říct, že vystouplé – zdeformované žíly se napínají! Rozseté modré vlásečnice mizí! Nohy nebolí a už žádné křeče nepozoruji! Je to skvělé, protože jsem se pomalu smiřovala s možnou operací a sklerotizací žil. Teď už to nebude potřeba! Moc děkuji za tento „zázračný přípravek“. Nejen pro mne, ale i spoustu dalších takto handicapovaných lidí.

Přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti a spoustu zdarů ve výzkumu dalších přírodních preparátů, které skutečně pomáhají.

S vřelým pozdravem

M. F.

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.