Vostřelová Adéla - Chválím!

Přeji dobrý den,
zdravím Vás velice a musím Vás pochválit, vlastně ne Vás, ale Váš produkt URINAL AKUT, za úspěšné zvládnutí jeho role v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

[pokračování]

22.4.2009

Mám s ním zkušenosti také a dobré, jeho účinky, které byly prezentovány v seriálu jsou na 100% pravdivé a nosit ho pro případ nutné potřeby v tašce, jako Bobina, není vůbec od věci
Stejnou prezentaci by si zasloužil i přípravek Varixinal, který je mojí záchranou, když tzv. křečují a lechtají křečové žíly.

Dokonce s ním mám i dobré zkušenosti, když se mě zhorší hemeroidy.
Nejvíc si jej ale nemohu vynachválit před vyšetřením scinti kostí na onkologii, protože mám po chemoterapiích slaboučké žíly, je problém vpíchnout mi do nich kontrastní látku.
Už léta si vždy před vyšetřením tak na dva měsíce beru Varixinal a je po problému.

Jsem taková, po zdravotní stránce rozsypaná ženská, ale po zkušenostech s Vašimi přípravky můžu jenom chválit a popřát Vám do další práce jen to nejlepší.

Adéla Vostřelová

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.