Memo Plus<sup>®</sup>

Memo Plus®

Publikováno: 16.03.2009

Zobrazení: 0

MemoPlus NEW


NOVÉ, JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ SLOŽENÍ.

MemoPlus® obsahuje speciální kombinaci pěti aktivních látek, které mají pozitivní vliv především na paměť a koncentraci.


Kombinace pěti aktivních látek přípravku MemoPlus® (Ginkgo biloba, fosfatidylcholin, kofein, vitamin B6 a hořčík) příznivě ovlivňuje krevní oběh v mozku a tím i schopnost myšlení a  koncentrace. MemoPlus® pomáhá zachovávat správnou funkci nervového systému, tedy i psychickou kondici a celkovou fyzickou výkonnost člověka. Přípravek je vhodný zejména pro  studenty.

Víte že?

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba, česky jinan dvoulaločný, je jedním z nejstarších žijících stromů na světě, jeho stáří je odhadováno na 200 miliónů let. Účinné látky (ginkgoflavonglykosidy, terpenolaktony) jsou obsaženy v listech stromu. Ginkgo biloba příznivě působí na prokrvení, a tím na přísun kyslíku a živin do jednotlivých orgánů v lidském těle. Nejvýraznější efekt se projevuje v krevním řečišti v oblasti mozku a končetin.

Káva

Kofein je látka typicky obsažená v kávových zrnech a čajových lístcích. Působí na úrovni centrálního nervového systému, tj. mozku. Je vynikajícím prostředkem pro všechny, jež potřebují fyzicky a hlavně duševně povzbudit, zvláště je vhodný pro období se zvýšenou psychickou aktivitou a nutností maximální koncentrace. Stimuluje duševní aktivitu, zlepšuje bystrost, pomáhá odstraňovat pocit únavy a ospalosti. Navíc přispívá k mobilizaci energie z tukových zásob.

B6

Vitamin B6 (pyridoxin) je důležitý vitamin pro správnou funkci organizmu. Hraje významnou úlohu v aktivitě nervového systému, proto je velmi vhodný pro příznivé ovlivnění jeho funkce, zvláště v kombinaci s hořčíkem. Dalším významným účinkem vitaminu B6 je pozitivní vliv na imunitní systém.

Hořčík patří mezi nejdůležitější minerální látky v lidském těle. Je nezbytný pro správnou funkci řady tělesných orgánů a celého metabolizmu. Udržuje dobré zdraví nervového systému a svalů. 

Paměť

Fosfatidylcholin je substance nezbytná pro vitalitu organizmu. Je to součást všech biologických membrán a je obsažena v ochranných obalech nervů. Z tohoto důvodu je nezbytná pro správnou funkci nervového systému, zejména pro příznivé ovlivnění paměti. Navíc pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi.