o-nas_1.jpg

Jsme součástí Stada Group, vedoucí farmaceutické společnosti se 125-ti letou historií, která funguje ve více jak 120 zemích na celém světě. Soustředíme se na inovace a otevíráme zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví.

V našem portfoliu najdete značky jako Biopron, Idelyn, Proenzi, Prostenal, Sinulan, Urinal nebo Marťánky.

o-nas_2.jpg

Jsme společensky odpovědní

Využíváme jedinečné příležitosti šířit mezi lidi povědomí o zdravém způsobu života. Sami jdeme příkladem, dodržujeme zdravý životní styl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme se inspirovat, radit a pomáhat na cestě ke zdravějšímu a vitálnějšímu životu.

Každý může žít naplno

Věříme, že každý může žít naplno a vést aktivní život ve všech jeho etapách. Angažujeme se ve veřejně prospěšných projektech a v regionu podporujeme stovky organizací s cílem pomáhat potřebným. Rádi spolupracujeme s partnery, kteří mají potenciál dlouhodobé soběstačnosti.