Jsme tu PRO VÁS!

Naše společnost zaměstnává v ČR přes 400 lidí. Ti všichni se snaží, aby spokojenost zákazníků s výrobky Walmark byla co největší. Dovolujeme si vám představit pracovníky Zákaznického servisu Walmark, kteří se mimo jiné starají o vaše telefonní i písemné objednávky a odpovídají na vaše dotazy.

S Vašimi dotazy, náměty a dalšími informacemi se prosím obracejte na naši bezplatnou infolinku 800 141 141 (pracovní dny 7-17 hod.)
nebo na e-mailovou adresu: farmainfo@walmark.cz

Adresa:
Zákaznický servis, Walmark, a.s., Nová tovární 1940, 737 01 Český Těšín 

1.1.2012

Zaměstnancům Zákaznického servisu jsme položili tři otázky:

 1. Co máte ve Walmarku na starosti?
 2. Kterou oblast ve spolupráci s klientem máte nejraději?
 3. Jaké jsou vaše vlastní zkušenosti s výrobky Walmark?

Petr NovotnýPetr Novotný, manažer zákaznického servisu Walmark

 1. Do mých kompetencí spadá koordinace všech aktivit spadajících pod oddělení Zákaznického servisu a všech aktivit
  Klubu zdraví Walmark.
 2. Za nejpříjemnější považuji přijímání „pochvalných“ reakcí našich zákazníků. Jejich reakce mi dodávají energii a přesvědčení, že naše práce „má smysl“.
 3. Nebudu přehánět, když řeknu, že moje zkušenosti s produkty Walmark jsou výborné. Mými favority jsou: Imunactiv, Guarana a z posledních novinek Salutil.

Eva DrašnarováEva Drašnarová, specialista

 1. Baví mě písemná i telefonická komunikace s klienty.
 2. Mám naše zákazníky ráda. Těší mě, když jsou spokojeni, ale největší radost mám, když se podaří zdárně vyřešit nějaký zádrhel.
 3. Produkty Walmark užívá celá rodina – mamince kupuji Proenzi, oblíbili jsme si Coenzyme, Betakaroten. Já nyní nedám dopustit na Mabelle.

Dan CzeczotkaDaniel Czeczotka, specialista

 1. Mým hlavním úkolem je podílet se na správě internetových stránek KZW, potažmo Marťánků, navádění objednávek a komunikaci s klienty. Také se podílím na přípravě propagačních materiálů.
 2. Zatím nevím, teprve se „rozkoukávám“.
 3. Výrobky Walmark doma užíváme, děti posilují svou imunitu Marťánky a my dospělí doplňujeme nevyváženou stravu a rychlý životní styl multivitaminy a bylinnými přípravky. Prarodiče užívají přípravky na stárnoucí klouby.

Marie KlimánkováMarie Klimánková, referentka

 1. Mám na starosti zpracování korespondence, vrácených dobírek, vyřizování reklamací (těch je ale naštěstí minimálně :-)), skladové zásoby, zavádění nových produktů a hovory na bezplatné infolince.
 2. Nejraději mám práci s klientem po telefonu.
 3. S našimi přípravky mám velmi dobré zkušenosti, stejně tak moji známí. Těší mě, že můžu propagovat něco, co se mi osvědčilo na „vlastní kůži“.

Michaela PlachtováMichaela Plachtová, referentka

 1. Kromě vyřizování telefonních a poštovních objednávek a dotazů ohledně produktů Walmark je mým dalším úkolem rozšířit povědomí o naší firmě také do zahraničí prostřednictvím německých internetových stránek a vyřizování korespondence a telefonátů z Německa a Rakouska.
 2. Těší mě, když mohu klientovi poradit k jeho spokojenosti.
 3. Můj dědeček užívá už mnoho let Proenzi, taťka si chválí Varixinal a sestra nedávno otestovala novinku Urinal Akut. V naší domácí lékárničce najdete také Benosen, který tu a tam využívám především já v období zvýšeného stresu nebo ve zkouškovém období.

Jana KrenželokováJana Krenželoková, referentka

 1. Věnuji se přijímání hovorů na bezplatné lince, zpracování objednávek, aktivnímu telemarketingu, vyřizování reklamací a ostatních dotazů na náš klub.
 2. Každá oblast práce se zákazníkem je zajímavá, nejraději však komunikuji s příjemnými lidmi.
 3. Mé zkušenosti s doplňky stravy Walmark jsou velmi dobré, užívá je celá moje rodina!

Alena MrakviováAlena Mrakviová, referentka

 1. Do mé pracovní náplně patří přijímání hovorů na zákaznické lince, zajišťování kompletace spotřebitelské soutěže a zásilek novým členům KZW.
 2. Nejraději mám práci s klientem při telefonickém hovoru, ale i písemnou formu spolupráce. Vidím tak totiž zpětnou vazbu spokojeného klienta se službami KZW, které se samozřejmě snažíme stále vylepšovat.
 3. Vzhledem k tomu, že ve firmě působím už řadu roků, mám s výrobky Walmark mnohaleté zkušenosti. Vyzkoušela jsem produkty na posílení imunity i léčiva, která jsme začali vyrábět, například Trigrip, Septofort, Emoxen gel. Mohu je jenom doporučit, protože jejich účinek mne opravdu potěšil a mé zdravotní problémy se zlepšily. Proto i z vlastní zkušenosti ráda doporučím klientům produkty, se kterými mám dobrou osobní zkušenost.

Blanka OpletalováBlanka Opletalová, referentka

 1. Zabývám se vyřizováním telefonických hovorů a pošty. Například zpracovávám klientům jejich objednávky za Kč a za Wk, které získávají, pokud nám zašlou čárové kódy z produktů Walmark.
 2. Baví mě především práce s klientem – konkrétně ráda poradím při výběru nejvhodnějšího produktu z portfolia naší firmy, pokud mě o to klient požádá.
 3. Protože pravidelně běhám a cvičím, potřebuji dodat výživu svým kloubům. Proto užívám Proenzi 3, vyzkoušela jsem i ArthroStop Rapid a s oběma jsem byla velmi spokojena. Denoxinal je produkt na očistu těla, který užívám 2x ročně. Doporučila bych ho i lidem, kteří mají problémy s pletí.

Diskuse

Počet reakcí: 43 | poslední: 3.10.2016 8:43:24

 • 3.10.20168:43:24

  RE: melatonin

  Dobrý den,pro Českou republiku je melatonin Státním ústavem pro kontrolu léčiv s...

 • 3.10.20165:05:31

  melatonin

  Dobrý den.Chtěla bych vědět,zda ještě vyrábíte Melatonin,který je prodáván pod V...

 • 30.8.201611:33:32

  RE: vitamíny

  Dobrý den, Megacéčko není vhodné pro děti do 3 let a osoby nemocné fenylketonuri...

 • 29.8.20167:59:45

  vitamíny

  Dobrý den, u vitamínů: Megacéčko MIX je napsáno, že nejsou vhodné pro děti, ale ...

 • 13.4.20169:02:15

  RE: Dárky věrnostního programu

  Dobrý den,hrníček samozřejmě můžete reklamovat. Obraťte se na naši zákaznickou l...

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

Hlavní menu

Hledej

Hledej

Nákupní košík
Přihlásit
Zaregistrovat se
x

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
800 141 141
Po-Pá: 7:00 - 17:00

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.