Walmark má novou personální ředitelku

Dnes vystřídala Alenu Zahradníkovou ve funkci personální ředitelky společnosti Walmark paní Ilona Urbanová. Na Alenu Zahradníkovou, která ve Walmarku vedla oddělení lidských zdrojů od roku 2004, čekají milé povinnosti v soukromém životě.

30.9.2008

Ilona Urbanová, vítězka výběrového řízení, přichází do Walmarku z mezinárodní společnosti Henniges Automotive, kde pracovala od roku 2005 rovněž na pozici HR managera. Henniges Automotive má v České republice více než 1000 zaměstnanců. Ilona Urbanová je členkou představenstva České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů.

Jedná se po dlouhé době o první top managerskou pozici, která byla ve Walmarku obsazená externě. Walmark se totiž snaží, vychovávat si nové manažery sám. V nedávné době byly takto obsazeny pozice výkonného ředitele i ředitele finančního. Podobně to probíhá i při obsazování pozic country managerů, jichž má Walmark 9, stejně jako poboček ve střední, východní a dnes již i západní Evropě.

Nové personální ředitelky jsme se zeptali, co bude patřit mezi její prioritní úkoly? „Myslím, že první den ve funkci není možné ode mne očekávat žádná převratná prohlášení. Chci navázat na velmi dobrou práci paní Zahradníkové a uplatnit své  znalosti a schopnosti tak, aby byl Walmark  atraktivním zaměstnavatelem nejen v České republice, ale i v ostatních zemích své působnosti.“,  odpovídá Urbanová.

Společnost WALMARK byla založena v roce 1990. V roce 2001 byla firma transformována ze spol. s r.o. na akciovou společnost, která má aktuálně 8 akcionářů, tuzemských fyzických osob. V současnosti má jeden z nejmodernějších farmaceutických závodů v ČR. Je největším výrobcem doplňků stravy ve střední a východní Evropě.  Má dceřiné společnosti v 9 evropských zemích (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko,  Ukrajina, Litva, Lotyšsko a Francie) a své produkty vyváží do dalších více než 2 desítek zemí světa.  V rámci svých filantropických aktivit se věnuje pomoci seniorům a rozvoji regionu Třinecka. Nově zřídila nadační fond s názvem Walmark fond pro Třinecko.

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Mgr. Kateřina Ondřejková

tel.: +420724616501