Pregnium – Vítěz testu Hodnocení reklamních tiskovin

PregniumSpotřebitelský leták na doplněk stravy Pregnium byl časopisem Pharm Business Magazine (vydání únor / březen 2008) ohodnocen jako vítěz mezi hodnocenými reklamními tiskovinami.

29.9.2008

Hodnocení reklamních tiskovin se ujali odborníci jak z farmaceutických společností, tak z reklamních agentur. Jednotlivým hodnoceným materiálům mohl každý hodnotící přiřadit od 1 do 5 bodů (5 nejlepší) v každém z hodnocených parametrů. Mezi ty patřilo grafické zpracování, vhodnost zvoleného formátu, srozumitelnost obsahu pro pacienta, schopnosti zaujmout čtenáře, zapamatovatelnost názvu preparátu po 15 minutách od přečtení, zacílení na příjmovou skupinu, originalita prezentace a celkový dojem.

Doplněk stravy Pregnium je určen ženám v období plánování mateřství, těhotenství a dobu kojení. Obsahuje vyváženou kombinaci důležitých pro zdravý vývoj plodu i celkové zdraví těhotných a kojících žen – DHA v oleji z mořských řas, kyselinu listovou, hořčík a jód. Celé hodnocení naleznete zde.

Pro více informací o produktu navštivte webové stránky www.pregnium.cz.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.