Dobré zažívání - brána vaší imunity

Saluti probio pro dobré zažíváníStav trávícího traktu úzce souvisí se  zdravím celého organizmu.

Nový  doplněk  stravy Salutil Probio představuje komfortní a komplexní péči  o  zdraví trávícího traktu s  garantovaným množstvím živých  mikroorganizmů.

30.5.2008

Doplněk stravy Salutil Probio představuje rozšířenou  4- fázovou probiotickou péčí o zdraví trávicího traktu s garantovaným množstvím živých mikroorganizmů, odolných vůči žaludečním kyselinám. Salutil přispívají ke správnému trávení, vyprazdňování a posílení imunitního systému. Probiotické kmeny Lactobacillus a Bifidobacterium jsou doplněny kvasinkou Saccharomyces boulardii, čímž je zajištěn ověřený synergický efekt na zdraví a rovnováhu trávícího ústrojí.

Salutil Probio je ideálním pomocníkem pro celou rodinu.  Pomáhá při zažívacích potížích spojených s cestováním, při zvýšených fyzických a psychických nárocích, v období při a po užívání antibiotik. Salutil není nutné uchovávat v lednici, garantované množství živých mikroorganizmů v denní dávce je 15 mld. po celou dobu použitelnosti preparátu!

Každý by se měl o své zažívací ústrojí dobře starat a uvědomovat si jeho důležitost a vliv na zdraví celého organizmu. Dokonce celých 70% našeho imunitního systému se soustřeďuje právě v zažívacím traktu!

Aby vaše zažívací ústrojí bylo zdravé, musí v jeho útrobách panovat rovnováha mezi miliardami tamních obyvatel – bakteriemi. Některé z nich mají prospěšné účinky na trávení a celkovou obranyschopnost organismu, jiné však mohou být velmi škodlivé a působit nejrůznější trávicí potíže, způsobovat onemocnění a průjmy. Především pak v  období stresů a vypětí, cestování a užívání léků, hlavně antibiotik, vzniká v našich střevech nedostatek příznivých bakterií. Přirozenou cestou, jak se tomuto stavu bránit je užívání probiotik.

Probiotika jsou živé mikroorganizmy, které příznivě ovlivňují zdravotní stav člověka. Pokud však člověk není připraven konzumovat denně  živé jogurty, je nejspolehlivějším řešením se poohlédnout po kvalitním probiotickém preparátu v lékárně. Při výběru z nabídky preparátů je potřeba se zaměřit na kvalitní výrobky, které zaručují životaschopnost bakterií při průchodu trávicím traktem a při skladování v běžných teplotních podmínkách. Kvalita probiotika není totiž dána počtem obsažených kmenů bakterií, ale jejich životaschopností při běžném skladování a počtem bakterií v denní dávce produktu. Pro správný účinek je vhodný příjem minimálně 5 miliard (5x109) prospěšných živých mikroorganismů v denní dávce.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.