Walmark pomáhá třineckým dětem!

V letošním roce byla společnost Walmark již po čtvrté generálním partnerem dobročinného koncertu SRDCE EVROPY, jenž se konal v sobotu 22. září na náměstí Svobody v Třinci.

1.10.2007

Letošní ročník byl, pokud jde o získané prostředky pro potřebné, zcela vyjímečný. Vybrala se rekordní částka 270 tisíc korun a darován byl i automobil Škoda Fabia. Vybrané peníze byly rozděleny mezi třineckou ZŠ v Jablunkovské ulici, Rehabilitační stacionář Třinec a konečně pro Denní stacionář a azylový dům pro matky. Automobil Škoda Fabia pak bude sloužit pro přepravu tělesně hendikepovaných dětí.

Zcela zaplněnému náměstí, které rovněž podpořilo postižené děti koupí symbolických odznáčků ve tvaru srdce, se představily slovenská a česká Superstar (PETER CMORIK a VLASTA HORVÁTH) a mezi dalšími interprety pak např. skupina ARGEMA, BÁRA BASIKOVÁ. Večer vyvrcholil hodinovým koncertem slovenské kapely PEHA a velkolepým ohňostrojem.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.