Díky Walmarku se malovalo ve Valdštejnské zahradě

V letošním roce rozšířil Walmark své dárcovské aktivity o spolupráci s nadačním fondem Veselý senior. Ten se prostřednictvím akcí, které organizuje, snaží sdělit, že i se sedmdesátníky si můžeme užít pořádnou zábavu, že i stáří může být veselé a není třeba se ho bát. Současně připomíná, že bychom staré lidi neměli ignorovat, protože stáří je budoucnost nás všech.

24.5.2007

První společnou akcí Veselého seniora a Walmarku bylo Malování ve Valdštejnské zahradě. Zábavné odpoledne pro celou rodinu za účasti populárních osobností se konalo v nádherném prostředí Valdštejné zahrady v sobotu 19. května. Akce se zúčastnili a návštěvníky portrétovali mj. nová Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová, Barbora Hrzánová, Jana Krausová, Kateřina Hrachovcová, Dan Bambas, Zdenka Žádníková-Volencová, režisérka (jindy také herečka) Jana Janěková st. Nechyběla ani patronka Veselého seniora Tereza Kostková se svými rodiči Carmen Mayerovou a Petrem Kostkou. Herci si tak zahráli na pouliční malíře a portrétovali návštěvníky, kteří si za příspěvek mohli svůj portrét odnést na památku. Vybrané peníze z charitativní sbírky, která na místě proběhla, budou věnovány na ultrazvuk proti bolestem pohybového aparátu pro Léčebnu dlouhodobě nemocných v Liberci. O hudební doprovod se postaral Swingový bigband Pražského salónního orchestru při Domově důchodců v Praze 8 - Bohnicích, pod vedením Věry Holmanové. Dojemný zážitek přineslo také taneční vystoupení seniorů „Dance and Health“, které choreograficky vedl Petr Veleta. Vystoupily Růžena Gottliebová-Křížková (95 let), bývalá primabalerína Národního divadla, a Jiřina Kučerová (86 let).

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.