Dary pro třineckou nemocnici

Generální ředitel Tomáš Macura předal i v letošním roce novorozenecké stanici dětského oddělení Nemocnice Třinec-Sosna dvě monitorovací zařízení Babysense.

1.11.2006

„Tyto monitory jsou schopné upozornit zdravotnický personál na zástavu dechu novorozence, díky nim můžeme nepřetržitě sledovat dechové funkce prakticky u všech u nás narozených dětí“, říká primář dětského oddělení MUDr. Štěpán Rucki, CSc. Monitory darované prostřednictvím nadace Křižovatka umožní zlepšit péči o děti. Nadace Křižovatka vznikla v roce 1995 s cílem pomoci dětem ohroženým dosud nevysvětleným "syndromem náhlého úmrtí kojenců". Za dobu svého působení nadace vybavila nemocnice ve všech regionech České republiky asi 2230 kusy monitorů Babysense.

Nejsou to jediné prostředky, které naše firma v letošním roce nemocnici Třinec Sosna poskytla. Walmark finančně podporuje budování. Dětského centra operační péče, které bude otevřeno ještě do konce tohoto roku. Budou zde soustředěny děti po operacích. Kromě nově upravených prostor se pro malé pacienty chystá úžasná výzdoba, realizovaná dětmi se Základní umělecké školy a ani sestřičky zde nepotkáte v „běžných“ uniformách.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.