Walmark pomohl ocenit deset nejlepších pečovatelů České republiky

Dne 6.12. se na Novoměstské radnici v Praze uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků pátého ročníku Pečovatel/ka roku . Toto společenském setkání se konalo pod záštitou a za přítomnosti ministra práce a sociálních věcí Petra Nečase. Generálním partnerem akce byl Walmark, a.s. Ocenění Pečovatel/ka roku vyhlásila letos již popáté Diakonie Českobratrské církve evangelické – Středisko křesťanské pomoci v Praze ve spolupráci s Českou asociací pečovatelské služby.

13.12.2006

Cílem akce je ocenit pečovatelky a pečovatele, kteří se starají o lidi oslabené, dlouhodobě nemocné, postižené úrazem či lidi s celoživotním handicapem.  „Společnost Walmark zaměřuje své donátorské aktivity výhradně na pomoc potřebným, starým, nemocným, nemohoucím či jinak hendikepovaným spoluobčanům,“ uvedl ve svém projevu na akci generální ředitel Tomáš Macura a připomněl, že firma od loňského roku spolupracuje s Diakonií ČCE na projektu SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ VŠEM GENERACÍM, který usiluje o zvýšení prestiže seniorů ve společnosti, rozvíjí aktivity vedoucí k odstranění zažitých stereotypů v pohledu na stáří a otevřeně tato témata komunikuje napříč generacemi. Nejlepší pečovatelky a jeden pečovatel převzali ceny z rukou ministra Nečase, ředitele Tomáše Macury a paní Libuše Roytové z Diakonie ČCE.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016

Hledej

Nákupní košík
Zaregistrovat se

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
Po-Pá: 7:00 - 17:00

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.