Klouby už bolet nemusí!

Klouby už bolet nemusí!Na základě vědeckých poznatků doložených klinickou studií** působí MSM na klouby především protizánětlivě, čímž zmenšuje zejména bolestivost a pomáhá zlepšovat hybnost postižených kloubů. Navíc pomáhá chránit buňky kloubní chrupavky před dalším poškozením.

18.5.2006

Příroda našla vlastní recept

Osteoartroza (OA) je nejrozšířenější  forma kloubních potíží. Působení osteoartrozy na klouby se projevuje bolestivostí, ztuhlostí kloubů a jejich sníženou pohyblivostí. Tím také dochází k významnému omezení kvality života postižených.

Mezi nejúčinnější látky v boji s osteoartrozou patří glukosamin a chondroitin, přírodní látky, které jsou klíčovou složkou vysoce účinných kloubních preparátů. Účinky kombinace těchto přírodních látek byly potvrzeny v rozsáhlé klinické studii*, která prokázala pokles bolestivosti kloubů u skupiny pacientů se středně těžkou a těžkou osteoartrozou. Vedle glukosaminu a chondroitinu se však stále s větším úspěchem uplatňuje nová, moderní přírodní látka, nazývaná MSM. Na základě vědeckých poznatků doložených klinickou studií** působí MSM na klouby především protizánětlivě, čímž zmenšuje zejména bolestivost a pomáhá zlepšovat hybnost postižených kloubů. Navíc pomáhá chránit buňky kloubní chrupavky před dalším poškozením .

A to je také hlavní důvod proč je MSM zařazen jako významná součást špičkového preparátu PROENZI 3+ od společnosti WALMARK. Látky glukosamin, chondrointin a MSM obsažené v Proenzi 3+ tedy tvoří trojkombinaci velmi účinných látek vhodných v boji s kloubními potížemi.

Proenzi 3 je také vhodný k systematické předcházení vzniku kloubních potíží, zejména u kloubů nadměrně zatěžovaných (sport, obezita, apod.). Díky  Proenzi 3+ tak Vaše klouby získají revoluční  řešení  té nejvyšší kvality.

Zvolte bezbolestný pohyb, zvolte PROENZI 3+

* Clegg D. et al. New England Journal of Medicine 2006; 354: 795-808
** Hasegawa T. Suppressive effect of methylsulfonylmethane (MSM) on type II collagen-induced arthritis in DBA/1J mice. Jpn Pharmacol Ther 2004;32(7):421–7.

 

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.