Walmark má nový web

Akciová společnost Walmark, největší výrobce doplňků stravy v ČR,  uvedl do provozu své nové korporátní webové stránky.

12.9.2005

Nové webové stránky mají nabídku pracovních míst, integrovanou s internetovým serverem job.cz, část pro novináře, internetový obchod a informují o společnosti, produktech a o Klubu zdraví Walmark. Očekává se, že v návštěvnosti porazí  stránky původní, které měly téměř 100.000 unikátních uživatelů měsíčně. Nové webové stránky si můžete přečíst v 10 jazycích (česky, anglicky, německy, rusky,slovensky, polsky, maďarsky, rumunsky, ukrajinsky a litevsky). Autorem designu stránek je brněnská společnost webProgres, která ve výběrovém řízení porazila takové soupeře jakými jsou např. PeckaDesing nebo iMagic.

Walmark, největší český výrobce vitamínů a doplňků stravy  působící na domácím trhu již 15 let, dnes funguje jako společnost mezinárodní. Své dceřiné společnosti má na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku, na Ukrajině a  nově  také  na  Litvě. Již několik let firma deklaruje svou strategickou orientaci na oblast farmacie a po prodeji zemědělské divize v roce 2001 a významné části aktiv nápojářské divize v závěru roku 2004, se nyní  plně koncentruje na trh doplňků stravy a volně prodejných léků. V roce  2001 byla firma transformována na akciovou společnost, která má aktuálně 9 akcionářů – tuzemských fyzických osob.  Konsolidovaný obrat skupiny WALMARK za rok 2004 dosáhl 3,1 mld. Kč, z toho 38% připadá na tržby realizované v zahraničí.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse