Dennodenně jsme vystavování negativnímu působení toxických látek. Znečistěné životní prostředí, stres, nedostatek pohybu, odpočinku, nevyvážená strava, dlouhodobý nedostatek slunečního svitu, to všechno jsou škodlivé jevy, jejichž působení vyvolává v lidském těle celou řadu onemocnění, od trávicích potíží, přes nespavost, únavu, vyčerpanost, až po deprese, poruchy imunity a nádorová onemocnění.

" />
Jarní únavě se snažte předejít

Jarní únavě se snažte předejít

Publikováno: 15.03.2005

Zobrazení: 3

Denoxinal pro bezpracný úklid vašeho tělaDennodenně jsme vystavování negativnímu působení toxických látek. Znečistěné životní prostředí, stres, nedostatek pohybu, odpočinku, nevyvážená strava, dlouhodobý nedostatek slunečního svitu, to všechno jsou škodlivé jevy, jejichž působení vyvolává v lidském těle celou řadu onemocnění, od trávicích potíží, přes nespavost, únavu, vyčerpanost, až po deprese, poruchy imunity a nádorová onemocnění.

Z posledních vědeckých studií vyplývá, že asi třicet procent obyvatel má porušenou látkovou výměnu. V jejich trávicím systému převažují střevní bakterie, které podporují vznik nemocí. Tato porucha se projevuje nedostatečným vstřebáváním vitamínů, minerálů a jiných živin a zpomaleným odbouráváním jedovatých a odpadních látek. Organismus tak postupně otravuje sám sebe a výsledkem je snížená imunita, kožní onemocnění apod.

Tělo v ohrožení

"Toxiny putují krevním řečištěm k dalším orgánům a postupně způsobují jejich poškození. Nejvíce jsou postiženy plíce, játra, ledviny a kůže. Také tlusté střevo, které působí jako odpadní systém našeho těla, je ohroženo. Odpadní látky se hromadí a usazují na jeho stěnách, a tím blokují a ucpávají průchod výživným látkám a tvoří tak živnou půdu pro bakterie a viry," řekla novinářům imunoložka MUDr. Helena Marečková, CSc.
Projevy intoxikace organismu - snížená imunita - bolesti hlavy - výkyvy nálad, deprese - špatná paměť, pocity zmatenosti - malátnost a letargie - zácpa nebo průjem - nadýmání - celulitida - přibývání na váze - zápach z úst či bělavý povlak na jazyku

Jak se bránit

Na prvním místě je třeba se bránit zdravým životním stylem. Jenže vyvážená strava, dostatek pohybu, odpočinku a pobyt v co nejčistším prostředí zůstávají pro mnohé z nás utopií. »Únava jako pokles výkonnosti jedince je jen velmi obtížně hodnotitelná a většinou záleží na jednotlivci, jak rychle se s ní vypořádá. Někdo se nenamáhá vůbec, a pokud možno nic nedělá, aby se neunavoval. Tím ovšem klesá jeho celková výkonnost hlouběji a končí s diagnózou chronického únavového syndromu. Většina lidí se s únavou vypořádat dokáže. Nejznámější je únava po zimě, tedy jarní únava,« uvedla Marečková. Pokud podle ní chceme udělat pro vnitřní očistu těla něco navíc, měli bychom si zvyknout na pravidelnou detoxikační kůru. Kromě držení půstu či speciálních diet je podle ní tím nejjednodušším způsobem pravidelné užívání potravinového doplňku Denoxinal firmy Walmark, který podporuje přirozené detoxikační procesy v těle a chrání játra před poškozením.

Denoxinal pro bezpracný úklid vašeho tělaPřírodní složení přípravku

"Denoxinal obsahuje osvědčenou speciální kombinaci léčivých bylin a látek s nutričním obsahem, které podporují metabolismus a odstraňují jedovaté látky z těla. Je to např. Chlorella, zelená sladkovodní řasa, obsahuje asi 60 procent bílkovin, 20 procent uhlovodanů, deset procent tuků a celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, působících jako antioxidanty nebo lopuch větší, kořen bohatý na inulin, což je druh vlákniny s bifidogenními vlastnostmi, který upravuje činnost trávicího traktu, reguluje hladinu cholesterolu a zvyšuje vylučování škodlivých látek stolicí," uvedla imunoložka MUDr. Helena Marečková.

Zdroj: Haló noviny 15.3.2005