Připravujeme nový věrnostní program!

Příští rok má náš Klub zdraví Walmark 20. narozeniny! V životě věrnostního programu je 20 let významné jubileum. Rádi bychom vám připravili velkolepý dárek, proto pracujeme na novém věrnostním programu.

11.10.2016

Nový věrnostní programChceme jej spustit v lednu 2017, a proto dočasně upravujeme podmínky současného Klubu zdraví Walmark. Navíc, jak víte, v létě jsme doslavili 25. výročí od založení společnosti Walmark, a proto pro vás máme 25% slevu. Vyberte si své oblíbené produkty anebo vyzkoušejte něco nového, sleva platí na jeden celý nákup pouze do 25. října 2016.

Vám, našim věrným zákazníkům, se dlouhodobě snažíme přinášet výhody prostřednictvím věrnostního programu Klub zdraví Walmark. Víme, že jste na sbírání čárových kódů zvyklí, ale rádi bychom to nahradili moderním, jednoduchým a praktickým řešením. Navíc chceme odměny pro členy našeho programu připravovat na míru tak, aby vám výhody, dárky a slevy udělaly pokaždé opravdu radost.

PřípravyPřípravy už odstartovaly

Nyní dočasně upravujeme pravidla fungování programu. Přechod ze starého programu na nový bude plynulý a pozvolný, abyste si stihli načíst všechny své čárové kódy a uplatnit své Walmark koruny.

Změny do 31. 12. 2016:

  • Čárové kódy z produktů můžete sbírat do 31. 12. 2016.
  • Načteme všechny kódy s datem podání na poště do 31. 12. 2016
  • Za Walmark koruny lze nakupovat produkty z naší nabídky.
  • Walmark koruny je možné použít i na částečnou úhradu produktu.
  • Walmark koruny lze vyměnit za dopravu zdarma.

Walmark koruny lze uplatnit až do 31. 3. 2017.

Aktuální stav svých bodů, rovněž jako své osobní údaje včetně doručovací adresy, si můžete kdykoliv ověřit po přihlášení na našem webu www.klubzdravi.cz, dále e-mailem na adrese farmainfo@walmark.cz, nebo na naší bezplatné infolince 800 141 141, Po-Pá: 7-17 hodin.

Co se změní?Co se změní?

Zajímá vás, jak bude nový věrnostní program vypadat? Naším cílem je pohodlný a přehledný program, který vám přinese úsporu času i peněz. Už nebudete muset chodit na poštu s čárovými kódy. Jak přesně bude nový věrnostní program vypadat, se dozvíte již brzy na našem webu www.klubzdravi.cz a rovněž v dalším vydání magazínu Klubu zdraví.

25% sleva25% sleva na jeden nákup jako dárek!

Letos v červenci Walmark doslavil 25 let od založení společnosti. Rozhodli jsme se Vám dát ještě jeden dárek. Až do 25. října využijte slevu 25 % na jeden nákup. Slevový kód uveďte do on-line objednávky, nebo jej sdělte našim operátorům při objednávce přes naši bezplatnou infolinku 800 141 141, Po-Pá 7-17 hodin. Sleva neplatí na produkty v akci.

Slevový kód: 16KZW25W

Slevový kód platí do 25. 10. 2016 pro registrované členy Klubu zdraví Walmark.

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.