Jak sbírat Walmark koruny

10.10.2016

STAŇTE SE ČLENEM Klubu zdraví Walmark

Staňte se členem KZW
  • Prostřednictvím registračního formuláře na našich internetových stránkách.
  • Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141
    (pracovní dny 7-17).

KUPTE SI PRODUKT

Kupte si produkt
  • Kupte si ve Vaší lékárně, prostřednictvím internetových obchodů nebo jednoduše přes náš e-shop produkt značky Walmark, Proenzi, Idelyn nebo Nature's Bounty.

POŠLETE ČÁROVÉ KÓDY

Pošlete čárové kódy
  • Vystřihněte nebo odlepte čárové kódy z výrobků a pošlete je
    na adresu:

Klub zdraví Walmark
    Nová tovární 1940
    737 01 Český Těšín

• Na Váš členský účet Vám převedeme odpovídající počet
    Walmark korun (Wk)**.

Bonusovou hodnotu každého výrobku naleznete v tabulce bonusů, kde je každému výrobku ve sloupci "Bonus" přiřazen určitý počet Walmark korun (Wk).

Ověřit hodnotu EAN kódu si můžete zde.

VYBERTE SI ODMĚNU

vyberte si odměnu
  • Informaci o načtení Wk na Váš účet získáte e-mailem a také ji naleznete po přihlášení na stránkách Klubu zdraví Walmark.
  • Vyberte si odměnu v podobě produktu, dárku nebo dopravy zdarma.
  • Pro písemnou objednávku můžete využít objednací kartu
    (ke stažení zde).

UŽÍVEJTE

Užívejte
  • Vámi vybranou odměnu Vám zašleme poštou.

Od 1.1. 2017 měníme věrnostní program. Čárové kódy můžete zasílat do 31.12.2016.

**Společnost Walmark, a. s., si vyhrazuje právo požadovat po členovi Klubu zdraví Walmark doklad o zakoupení většího množství produktů, pokud čárové kódy z nich uplatňuje ve věrnostním programu KZW nenakoupil v zásilkové službě Klubu zdraví Walmark. Větším množství se rozumí čárové kódy v hodnotě vyšší než 500 Wk, zaslané jednorázově a/nebo vykazující známky hromadného odběru, nákupu či jiného získání produktů. Každý takový případ je řešen individuálně.

Platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW je limitovaná.Pokud člen KZW, disponující Wk na svém účtu, nepošle v období jednoho roku čárové kódy či nezíská Wk za nákup v zásilkové službě, je jeho stav Wk vynulován.