Aktivní podpora dětské imunity

Začátek roku bývá pro děti velmi náročný. Během chladného počasí začínají útočit virózy a nachlazení, která se v dětském kolektivu šíří rychlostí blesku. Navíc pobyt ve škole či školce klade nárok také na psychiku. To vše představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž.

Účinnou formou pomoci je také užívání doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE, který se doporučuje podávat během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity.

8.2.2016

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Plody se totiž pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají" v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství aktivních látek a podléhají přísným kontrolám. 

 Marťánci ImunoFORTE

Všechny nezbytné vitaminy, minerály a jiné aktivní látky potřebné pro správnou funkci imunitního systému obsahuje účinný doplněk stravy Marťánci ImunoFORTE.

Produkt je určen pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro období, kdy jsou děti vystaveny zvýšenému výskytu nachlazení v kolektivu. Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku. Tyto látky podporují imunitní systém. Extrakty z těchto bylin mají také příznivý vliv na dýchací cesty. ImunoFORTE obsahuje také betaglukany, látky z přírodních zdrojů.

Efekt vybraných složek v přípravku Marťánci ImunoFORTE:

  • Marťánci ImunoFORTEBeta glukan - je zcela přírodní látka.
      
  • Vitamin C - slouží jako antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu.
     
  • Bez černý – tradiční rostlina využívaná v přírodním léčitelství, podporuje imunitní systém a zdraví dýchacích cest.
     
  • Šípky – rostlina, jejíž plody obsahují velké množství vitaminu C a dalších látek podporujících přirozenou obranyschopnost těla

 

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dávkování je v obou případech jednoduché.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.