Aktivní podpora dětské imunity

Začátek roku bývá pro děti velmi náročný. Během chladného počasí začínají útočit virózy a jiná respirační onemocnění, která se v dětském kolektivu šíří rychlostí blesku. Navíc pobyt ve škole či školce klade nárok také na psychiku. To vše představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž.

Účinnou formou pomoci je také užívání doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE, který se doporučuje podávat během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity.

8.2.2016

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Plody se totiž pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají" v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství účinných látek a podléhají přísným kontrolám. 

 Marťánci ImunoFORTE

Všechny nezbytné vitaminy, minerály a jiné aktivní látky potřebné pro správnou funkci imunitního systému obsahuje účinný doplněk stravy Marťánci ImunoFORTE.

Produkt je určen pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro období, kdy jsou děti vystaveny zvýšenému náporu nemocí, nebo se už přímo s nějakou chorobou potýkají. Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku. Tyto látky podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty. 

Účinky vybraných složek v přípravku Marťánci ImunoFORTE:

  • Marťánci ImunoFORTEBeta glukan - je zcela přírodní látka, která aktivuje buňky imunitního systému.
     
  • Vitamin C - slouží jako ochranný antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu.
     
  • Bez černý – tradiční rostlina využívaná v přírodním léčitelství, podporuje imunitní systém a zdraví dýchacích cest.
     
  • Šípky – rostlina, jejíž plody obsahují velké množství vitaminu C a dalších látek podporujících přirozenou obranyschopnost těla

 

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dávkování je v obou případech jednoduché.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč