Proenzi BodyFIX přirozenou cestou stimuluje správné držení těla

BodyFIX - rychlá úleva od bolesti zadAž 80 % populace trpí bolestmi zad. V mnoha případech se jedná o následek nezdravého životního stylu, nedostatečného pohybu a nesprávného držení těla. Pokud si chcete ulevit od bolesti zad, je nezbytné cvičit a dbát na správný postoj.

S fixací těla v ideální poloze tak, aby byl pohybový aparát zatížen co nejméně, vám pomůže inovativní novinka - patentovaná bederní ortopedická pomůcka proenzi® BodyFIX. Díky unikátnímu anatomickému tvarování a vyztužení napomáhá správnému držení těla a zároveň ulevuje od bolesti zad. Je navržena tak, abyste ji mohli použít okamžitě z pohodlí domova bez asistence odborníka.

2.7.2015

Kombinace tejpovací pásky a aktivní technologie pro správný postoj utiší až 90 % všech bolestí v křížové oblasti beder. Díky společnému využití svých vlastností dopřává jistotu bezpečného pohybu a přitom jej kontroluje. Účinky bederní náplasti se dostavují okamžitě a úleva od bolesti trvá až 48 hodin. Ergonomický design poskytuje fixaci dolní části zad, které chrání před přepětím či bolestivou rotací a zároveň chrání svaly, šlachy a vazivo před dalším poraněním, neboť eliminuje jejich natažení až do bolestivého bodu.

„Proenzi® BodyFIX působí okamžitě jako aktivní podpora při sezení, stání, ohýbání nebo chůzi. Tím nejenže poskytuje úlevu od bolesti, ale také podporuje správné držení těla, které si tak i po odstranění náplasti udrží lepší koordinaci pohybového aparátu. To je velmi důležité, neboť bylo prokázáno, že pacienti s dlouhodobou bolestí zad často trpí sníženou pohyblivostí těla,“ vysvětluje lékař Adam Dallison, osteopat, který stojí za vývojem náplasti proenzi® BodyFIX. Tato samolepicí náplast ve tvaru X zajišťuje stabilitu bederní páteře, neboť překrývá vzpřimovač páteře a tím dlouhodobě zlepšuje svalovou kontrolu. Na rozdíl od klasické tejpovací pásky ale nebrání ostatním zádovým svalům v aktivitě.

Preventivní opatření při zátěži zad pro každého

Proenzi® BodyFIX byl vyvinut na pomoc s běžnými bolestmi zad způsobenými činnostmi, jako je například práce na zahradě, řízení auta, nošení těžkých zavazadel či dlouhé lety. Zároveň je vhodným řešením pro sportovce, kteří často přetěžují zádové svalstvo nebo se po úrazu snaží udržet v kondici. Používat ho mohou také senioři a gravidní ženy, protože funguje čistě na základě fyziologických procesů v těle, neobsahuje tak žádné léčivé látky, které by se vstřebávaly do těla. BodyFIX - rychlá úleva od bolesti zadDíky tomu je kombinovatelný se všemi farmaceutickými léčivy. Zároveň je hypoalergenní a neobsahuje latex.

Současně pomáhá i při potížích, které pramení ze špatného držení těla při sedavém zaměstnání. 70 % zaměstnanců má sedavé povolání a bohužel většina z nich sedí nesprávně. Příčinou jsou nejen naše letité zlozvyky v podobě pohodlného posedu, ale také nedostatek pohybu a s ním spojená špatná fyzická kondice. „Nerovnováha mezi ochablými břišními a přetíženými zádovými svaly vede k nesprávnému držení těla a z něj plynoucím bolestem zad,“ vysvětluje fyzioterapeutka Mgr. Martina Karasová. Až 60 % dospělých, kteří se potýkají s bolestí zad, je má způsobeno právě faktory nezdravého životního stylu.

Jak proenzi® BodyFIX používat?

Pro správnou aplikaci je nutné, aby byla kůže zcela čistá a odmaštěná. Náplast si srovnejte tak, aby středem X procházela linie páteře a spodní část končila u oblasti horních hýždí. Po jejím nalepení zůstaňte ještě pár minut v klidu, aby se náplast zafixovala a neodlepovala se. U mužů je doporučeno oholit bederní část zad za účelem následného bezbolestného odlepení.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.