Spustili jsme nový produktový web Tammex

Publikováno: 11.06.2014

Tammex family a Tammex family plus zastavují a léčí všechny příčiny průjmu. Obsahují Diosmektit, který chrání střevní stěnu, nevstřebává se do organismu a nemá žádné nežádoucí účinky. Na webu naleznete všechny potřebné informace.

<a title="Tammex zastavuje a léčí průjem" href="http://www.tammex.eu/cz/" target="_blank">www.tammex.eu/cz/</a>
Stanovy Klubu zdravia Walmark
01.07.2013

Stanovy Klubu zdravia Walmark

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Připravte si společně s námi například skvělý mandlový koňak nebo citronovo-rozmarýnové sušenky. Stahujte a nechte se inspirovat.

Jeden za všechny – všichni za Walmark
09.10.2015

Jeden za všechny – všichni za Walmark

Tři mušketýři byli ve skutečnosti také čtyři – jako bratři Walachovi. Majitele Walmarku – Mariusze, Valdemara a Adama – (a jejich čtvrtého bratra Janusze, který jim na začátku podnikání pomáhal) ale spojuje se slavnými rytíři mnohem víc. Především čestnost, odvaha a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. Díky těmto vlastnostem a potřebné dávce štěstí vybudovali během 25 let z Walmarku jednu z nejúspěšnějších farmaceutických firem ve střední a východní Evropě.