Pro klid na cestách

Brusinky pro zdraví močových cestAsi třetina žen v produktivním věku trpí problémy s močovými cestami, jejichž typické příznaky jsou velmi nepříjemné. Nejčastěji se projevují bolestmi, pálením a řezáním při močení, nutkavou a častou potřebou močit.

29.5.2014

Ať už míříte za exotickými zážitky k moři, nebo se chystáte strávit poklidnou dovolenou na chatě u rybníka, nezapomeňte si přibalit Urinal Akut, spolehlivého ochránce před potížemi močových cest.

Pozor na prochladnutí

Příčinou potíží s močovými cestami bývá bakteriální infekce, kterou nejčastěji způsobuje bakterie E.coli. Ta se běžně vyskytuje v zažívacím ústrojí, ale může proniknout i do močových cest, kde přemůže imunitní obranu organizmu a rozmnoží se. Riziko infekce se ještě zvyšuje při prochladnutí. Stačí zůstat déle v mokrých plavkách nebo si sednout navečer u táboráku na studenou zem a nepříjemné následky na sebe nenechají dlouho čekat.

Brusinky pomáhají

Dlouhodobé zkušenosti lidových léčitelů potvrzují účinnost přírodních prostředků, které mohou pomáhat při obtížích s močovými cestami, zvláště pokud se „nasadí“ hned při prvních projevech. K nejvíce prověřeným přírodním prostředkům patří brusinky velkoplodé, které dokážou zabránit uchycení bakterií na stěnách močových cest.

Pomoc v tabletce

Urinal Akut při potížích s močovými cestamiVysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých tvoří i základ doplňku stravy Urinal Akut. Jedinečná aktivní látka CystiCran® je díky standardizované koncentraci 36 mg PAC (proanthokyanidinu) zárukou kvality a silného účinku.

Kromě toho obsahuje zlatobýl obecný, osvědčenou bylinu pro zdraví močového měchýře a dolních močových cest, a vitamin D, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Tato kombinace ještě zvyšuje ochranu sliznic dolních močových cest před opakovanými infekcemi.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.