Imunita z přírody

Hlíva ústřičná pro podporu imunityS jarem nastává ten správný čas „nastartovat" organizmus
a podpořit jeho odolnost.

Ideální možnost představuje přípravek Hlíva ústřičná PREMIUM, který obsahuje vysoce kvalitní extrakty z několika léčivých hub a železo.

30.4.2014

Lidské tělo potřebuje začátkem jara nabrat nové síly
a podpořit svoji obranyschopnost.

V posledních letech jsou pro své blahodárné účinky na imunitu vyhledávané i různé houby, jejichž výjimečné vlastnosti využívá východní medicína už po tisíciletí.

Houby, které pomáhají

Hlíva ústřičná, také zvaná Hiratake, je již staletí tradičné používána v Japonsku a Číně. Obsahuje řadu přírodních látek, vitamíny, minerály, stopové prvky a jiné látky, jako beta glukany, které ´jsou důležité pro vitalitu.

Také houba reishi obsahuje esenciální aminokyseliny bohaté na železo, selen a vitaminy skupiny B.

V přípravku Hlíva ústřičná PREMIUM je zastoupena i další houba zvaná cordyceps sinensis. Vzácná houba, která se vyskytuje jen ve vysokých oblastech Číny a Tibetu, je pověstná svými účinky na povzbuzení životní síly a vitality.

Životodárné železo

Významným prvkem je také železo. Tento minerál přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a podporuje normální funkci imunitního systému. Jeho nedostatek se projevuje zvýšenou únavou a pocity vyčerpání. Železo je zároveň důležité pro dobrou koncentraci.

Hlíva ústřičná - podpora imunityProto i přípravek Hlíva ústřičná PREMIUM představuje přírodní, moderní a snadno dostupnýzpůsob, jak podpořit odolnost organizmu.

 

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.