Správná výrobní praxe - Certifikát GMP

Certifikát GMP - Správná výrobní praxeCertifikát GMP je udělován jen výrobcům,
kteří dodržují tzv. podmínky správné výrobní praxe.

9.4.2013

Certifikát GMP - Správná výrobní praxePéče o hotový přípravek začíná ještě předtím, než se výchozí suroviny použijí ve výrobním závodě. Především se jedná o výběr kvalitních a ověřených výrobců farmakologicky účinných látek převážně rostlinného původu.

Tyto extrakty, které jsou ověřovány ve vlastních laboratořích, pak zaručují účinek v souladu s textem uváděným na obale hotového výrobku. Starost, která se přípravku věnuje v průběhu výroby, je rovnocenná s výrobou léčiv, která je pod průběžnou kontrolou specialistů -  inspektorů správné výrobní praxe (SÚKL Praha). Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kriteria uplatňovaná při výrobě a kontrole léčiv.

Certifikát GMP jinými slovy zaručuje, že vámi vybraný doplněk stravy nebyl vyráběn v  amatérském prostředí, ale v pečlivě hlídaných výrobních podmínkách. Dodává vám jistotu, že produkt není nijak kontaminován. Walmark, je jedna z mála českých firem, které certifikátem GMP disponují.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.