Úplně jiná karamelka

CalciCube - lahodné měkké žvýkací karamelky obsahující vápník Lahodná novinka CalciCube je nejlepší  volbou pro všechny,
kteří potřebují doplnit vápník v těle.

 

26.2.2013

Novinkou od Walmarku jsou CalciCube – lahodné měkké žvýkací karamelky obsahující vápník a další důležité vitaminy, které jsou nezbytné k udržení zdravých a silných kostí.

CalciCubeKaždá karamelka CalciCube obsahuje kombinaci vápníku a vitaminů D a K. Všechny tyto látky jsou zapotřebí pro udržení správné struktury a funkce kostí. Vitamin D navíc přispívá k řádnému vstřebávání vápníku a fosforu a zachovává optimální koncentraci vápníku v krvi.

Užití:

Doplněk stravy

Dospělí a děti nad 12 let 1 – 2 kusy denně / děti do 12 let 1 kus denně

Úspěšná trojice

  • Vápník

Minerál, který je nezbytný pro fungování základních procesů v lidském těle.
Tvoří až 2 % lidské tělesné hmotnosti. Vápník udržuje zdravé a silné zuby a je potřebný pro správnou činnost nervového systému a svalů.

  • Vitamin D

Říká se mu „sluneční vitamin" a v těle se tvoří, pokud je kůže vystavena ultrafialovému záření ve slunečním světle. Podporuje vstřebávání a zužitkování vápníku a fosforu v těle, je důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí a zubů. Rovněž je důležitý pro řádné fungování imunitního systému.

  • Vitamin K

Látka, která přispívá k normálnímu procesu krevní srážlivosti. Správné fungování krevní srážlivosti je nezbytné ve chvíli, kdy dojde ke zranění a porušení cévních stěn. Vitamin K navíc pomáhá udržovat zdraví kostí.

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.