Léto, jak má být

Urinal akut při problémech s močovými cestamiProblémy s močovými cestami nás bohužel můžou překvapit kdykoli, nejen v zimních měsících, kdy je riziko prochladnutí nejvyšší. Stačí zůstat déle v mokrých plavkách nebo strávit noc ve stanu v příliš tenkém spacáku...

16.7.2012

Každý, kdo má s těmito velmi nepříjemnými potížemi osobní zkušenost, ví, že v takovém případě je třeba jednat okamžitě, jakmile se projeví první příznaky. K těm patří především pálení při močení, časté nucení na močení bez pocitu úplného vyprázdnění močového měchýře a tlak v podbřišku nebo bederní oblasti.

Aby se počínající příznaky diskomfortu močového měchýře a močových cest neměly možnost dále rozvinout, je třeba jednat rychle. Speciální doplňky stravy obsahující extrakt z brusinek velkoplodých (například Urinal Akut®) můžete mít vždy po ruce a mohou být pro vás první pomocí a jistotou. Navíc je potřeba zvýšit průtok moči častějším pitím vody (jedna sklenice za hodinu), která pomáhá vyplavit škodlivé látky z močových cest. Kromě obyčejné neperlivé vody jsou vhodné i bylinkové čaje, především speciální urologické.

Přírodní antibiotikum

O účinnosti brusinek na problémy s močovými cestami už dnes nikdo nepochybuje. Tuto jejich výjimečnou vlastnost – tedy schopnost bránit uchycení patogenních bakterií, které nejčastěji způsobují tyto potíže, na stěnách močových cest – už potvrdily a stále potvrzují četné odborné studie.

A proc si vybrat z různých doplňků stravy s obsahem brusinek, jež jsou na trhu, zrovna Urinal Akut® od Walmarku?

Urinal Akut při akutních problémech s močovými cestamiJak už z názvu vyplývá, právě tenhle přípravek si nejlépe poradí v akutních případech, kdy potřebujeme rychlou a účinnou pomoc. Obsahuje totiž silně koncentrovaný výtažek z brusinek velkoplodých, který má absolutně nejvyšší koncentraci brusinek na českém trhu – jedna tableta obsahuje 338 400 mg plodu čerstvých brusinek. Urinal Akut® je vhodné užívat hned v prvních hodinách, kdy pocítíte první příznaky potíží s močovými cestami a (podle jejich intenzity) účinek můžeme očekávat obvykle již od prvního dne podání přípravku.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.