Nepodceňujte jarní očistu vašeho organizmu

Bezpracný úklid vašeho tělaLidský organizmus je v současné době vystavován neúměrné zátěži vyvolané prudkým rozvojem civilizace, která narušuje přírodní rovnováhu organismu.

12.4.2012

Ne všichni konzumujeme jen ekologicky čisté potraviny, navíc jsme nuceni dýchat znečištěný vzduch, vedeme málo aktivní život, jsme často vystaveni stresu. Toto všechno způsobuje, že se v organizmu hromadí velké množství škodlivých látek.

Hlavním místem vzniku a hromadění nežádoucích látek je střevní trakt, z nějž škodlivé látky dále putují do jater. V normálních podmínkách v játrech dochází k jejich odbourávaní. Při přebytku škodlivých toxických látek se funkce jater při jejich odbourávání snižuje. To způsobuje, že tyto látky postupují do krve, lymfy a negativně působí na všechny tkáně organizmu.

Následně se zhoršuje látková výměna a vstřebávání výživných látek. Proto se v organizmu může projevovat jejich nedostatek nehledě na jejich dostatečný příjem.

Z tohoto důvodu je pro organizmus velice prospěšná a důležitá pravidelná vnitřní očista neboli detoxikace. Tělu vlastní detoxikační proces je pohyb, cvičení a procházky. V dnešní době je však tělu potřeba pomoci například doplňky stravy.

Kvalitní očistnou (detoxikační) kúru na přírodní bázi nabízí doplňky stravy jako je Denoxinal, Ostropestřec mariánský nebo Chlorella Japan FORTE.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.