Přírodní cesta pro udržení zdravého krevního tlaku

Publikováno: 22.02.2012

Extrakt z listu olivovníku podporuje udržení zdravé hladiny krevního tlaku a pomáhá ke správné krevní cirkulaci.

Doplněk stravy OptiTensin je unikátní přípravek obsahující patentovaný extrakt z listu olivovníku evropského pro optimální krevní tlak.

OptiTensin také pomáhá chránit před negativními vlivy volných radikálů a udržovat správnou hladinu cukru v krvi.

Přípravek je vhodný pro osoby s hraničním krevním tlakem (krevní tlak vyšší než 120/80), s vysokým cholesterolem a pro všechny lidi, kterým záleží na tom, aby jejich srdce správně fungovalo.

Vitamin D snižuje krevní tlak a riziko vzniku kardiovaskulárních chorob
26.06.2013

Vitamin D snižuje krevní tlak a riziko vzniku kardiovaskulárních chorob

Nová vědecká data dokazují, že existuje přímý a příčinný vztah mezi množstvím vitaminu D v těle, vysokým krevním tlakem a rizikem vzniku infarktu myokardu či mozkové mrtvice.

Vitamin C příznivě ovlivňuje hodnoty tlaku krve
06.08.2012

Vitamin C příznivě ovlivňuje hodnoty tlaku krve

Nová meta-analýza ukázala, že krátkodobá suplementace vitaminem C může snižovat krevní tlak, s ještě větším přínosem pro osoby s vysokým krevním tlakem.

9 tipů, které pomohou udržet krevní tlak
25.01.2018

9 tipů, které pomohou udržet krevní tlak

Hypertenze umí být velmi záludná. Příznaky jsou zpočátku mírné, takže je člověk většinou neřeší, protože se cítí zdravý. Postupně se však zhoršují a mohou poškodit některé orgány. Co raději začít změnou životosprávy?Hypertenze umí být velmi záludná. Příznaky jsou zpočátku mírné, takže je člověk většinou neřeší, protože se cítí zdravý. Postupně se však zhoršují a mohou poškodit některé orgány. Co raději začít změnou životosprávy?